McDonald's wprowadził nową usługę. Ułatwi życie klientom, ale nie jest dostępna dla wszystkich

Redakcja 03.07.2017
McDonald's
Fotografia: Materiał prasowy

Ci, którzy mają ochotę na Big Maca nie muszą już fatygować się do restauracji. Wystarczy kilka kliknięć na telefonie i...już :-) 

McDonald's dla wszystkich miłośników swoich kanapek, a przy okazji mieszkańców Warszawy, ma doskonałą wiadomość. Od 1 lipca wybrane restauracje oferują możliwość zamówienia produktów z dowozem. A wszystko dzięki współpracy z UberEATS

Zła wiadomość jest taka, że nie wszyscy warszawiacy będą mogli skosztować Big Maca leżąc na kanapie. Usługa uruchomiona została tylko dla kilku dzielnic: Śródmieścia, Mokotowa, Żoliborza, Ochoty, Ursynowa, Woli i Pragi Południe. Zamówienia można składać za pośrednictwem aplikacji UberEATS w godzinach od 11:00 do 23:00. 

Niezależnie gdzie jesteś, UberEATS dostarcza to, na co w danej chwili masz ochotę niemal za dotknięciem jednego przycisku na ekranie smartfona. Cieszymy się, że McDonald’s dołącza dziś do grona niemal 400 partnerów restauracyjnych dostępnych w aplikacji UberEATS w Warszawie. Dla użytkowników aplikacji oznacza to jeszcze szerszy wybór potraw dostępnych w aplikacji. Tak zróżnicowanej oferty restauracji nie ma żadna inna aplikacja mobilna dostępna w Warszawie - napisał Krzysztof Radoszewski, dyrektor generalny UberEast, w przesłanej informacji prasowej. 

Pomysł dostarczania jedzenia z McDonald's nie jest nowy. Taką możliwość warszawiacy mieli już kilka lat temu, a oferował ją serwis Pizzaportal.pl. Niestety, usługa nie już dostępna.

Pozostaje mieć nadzieję, że w tym przypadku sytuacja będzie wyglądać zgoła inaczej. Wszak Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych w McDonald's Polska zapewnia, że firma wraz z UberEATS pracowała nad optymalizacją całego procesu dostawy, tak by zapewnić, że "produkty dotrą na czas, gorące i świeże". 

Cóż, trzymamy za słowo ;-) 

giphy-downsized (31)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów