McDoland's eksperymentuje z wołowiną w burgerach. Idzie nowe?

Paulina Szestowicka 20.05.2016
McDonald's
Fotografia: East News

To byłaby pierwsza tego typu zmiana od 1955 roku. 

Wszyscy klienci sieci McDonald's doskonale zdają sobie sprawę, że jedzą burgery, które zawierają steki z mrożonej wołowiny. Tak jest od 1955 roku, ale nie oznacza to, że będzie tak zawsze. 

Sieć restauracji szybciej obsługi ogłosiła, że rozpoczęła program testowania dań przygotowywanych ze świeżego mięsa. W 14 restauracjach w okolicach Dallas klienci mogą zamówić pierwsze w historii burgery z wołowiną, która nie była uprzednio zamrożona. Według ustaleń serwisu metro.co.uk, jeżeli konsumenci będą zadowoleni z tych zmian, będziemy mogli się spodziewać, że świeża wołowina pojawi się w punktach na całym świecie.

Zmiana na lepsze?

Byłaby to naprawdę ogromna zmiana w funkcjonowaniu McDonald's. Nie wiadomo, czy eksperyment ma na celu pozyskanie nowych klientów, którzy obecnie nie chcą jeść steków z mrożonej wołowiny, czy jest skierowany do obecnych? Stali klienci wydają się być zadowoleni z obecnego menu, a przeciwnicy restauracji typu fast food i tak nie zmienią swojego stanowiska, ponieważ mają więcej zarzutów niż tylko jakość mięsa. 

Pozostaje czekać nam na wyniki eksperymentu. Ciekawe też, jak wypadł test nowego smaku frytek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów