Ma 53 lata, a wygląda na 35. Australijska modelka twierdzi, że to zasługa jednej rzeczy

Emilia Klima 11.05.2017
Elle Macpherson
Fotografia: East News

Elle Macpherson stwierdziła, że jej młody wygląda to zasługa pitego codziennie koktajlu witaminowego. 

Elle Macpherson to modelka, która ma też w dorobku kilka ról filmowych (między innymi zagrała u boku Hugh Granta w "Syrenach"). Australijka pozuje na okładce czerwcowego numeru magazynu "Harper's Baazar Australia" i wygląda na niej tak, że z niedowierzaniem zaglądamy w jej metrykę. 53-latka twierdzi, że jej młody wygląd to zasługa jednego składnika diety - witaminowego koktajlu, który wypija codziennie rano.

Mimo że wcześniej odżywiałam się zdrowo i unikałam wszelkich używek, nie czułam się dobrze. Lekarz powiedział, że czuję się słabo, bo mam zakwaszony organizm. Winą za to obarczył stres, częste podróże i niedosypianie - wyznała w rozmowie z MailOnline.

Te problemy gwiazda ma już za sobą i jak twierdzi, jest to zasługa "Super Eliksiru", który wypija codziennie rano. 

Elle Macpherson
Fotografia: Elle Macpherson

Sekret wiecznej młodości 

W składzie magicznego koktajlu znajdziemy alkalizująca mieszanka roślinna (Super Greens), chińskie zioła i japońskie grzyby Maitake. Aktorka zapewnia, że 10 g proszku dziennie dostarcza wszystkich potrzebnych organizmowi witamin i minerałów. A przy okazji pomaga zachować gładką cerę i nienaganną sylwetkę.

Moje ciało rozkwita dzięki eliksirowi. Mam więcej energii do ćwiczeń, pozbyłam się tkanki tłuszczowej z brzucha, straciłam ochotę na produkty z cukrem, nie cierpię już na chwiejność nastroju - nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz - zapewnia.

Brzmi trochę za idealnie, prawda? Owszem, w tej historii jest jeden mały haczyk - "Super Eliksir" to produkt.... sprzedawany przez Macpherson. Modelka wkręciła się w wellness tak bardzo, że postanowiła stworzyć własny koktajl. Nie zmienia to jednak faktu, że jej wygląd jest jego świetną reklamą. Skusicie się? ;-)

Elle Macpherson
Fotografia: Instagram.com/ellemacphersonofficial
Super Eliksir
Fotografia: Instagram.com/ellemacphersonofficial/

 

Elle Macpherson
Fotografia: East News
Elle Macpherson
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów