Kompozycja idealna? Polska firma wprowadza na rynek dżemy z czekoladą

Magdalena Barszczak 04.04.2018
czekodżemy, dżemy z czekoladą
Fotografia: Fotolia.com

Czekodżemy to propozycja dla osób, które lubią sobie dogadzać.

Lubimy czekoladę i owocowe konfitury, ale razem te składniki komponują się jeszcze lepiej. Na szczęście nie musimy już wybierać między tymi przysmakami. Łowicz - jeden z liderów na rynku powideł, syropów i sosów wprowadził do swojej oferty dżemy z czekoladą. To połączenie idealne! 

Zobacz też: Grześki, Jeżyki i inne. Ulubione smakołyki Polaków wchodzą na rynek w postaci lodów

Czekodżemy od Łowicza to wyjątkowe produkty dla tych, którzy uwielbiają sobie dogadzać. Łączą w sobie kawałki pysznych owoców z wyśmienitą, belgijską czekoladą mleczną - można przeczytać na stronie mojlowicz.pl.

czekodżemy
Fotografia: materiały prasowe

Dżemy dla prawdziwych łasuchów występują w czterech wersjach smakowych: truskawka, wiśnia, śliwka i brzoskwinia. Te owoce znamy już z asortymentu Łowicza. Jednak teraz do słoików dodano belgijską czekoladę. Będą pasować do naleśników, racuchów czy tostów. Już cieknie nam ślinka.

Czekodżemy od Łowicza znajdziemy na sklepowych półkach. Pierwsze opinie klientów nie pozostawiają złudzeń. Propozycja zdecydowanie przypadła do gustu Polakom.

Zupełnie przypadkiem natknąłem się dziś w sklepie na nowość Łowicza, Czekodżem. Wziąłem na spróbowanie, jest pycha - napisał użytkownik Instagrama.

Tutaj wiśnie z belgijską czekoladą. Słodkie na pewno! Kawałki wiśni widoczne i wyczuwalne, czekolada też smakowo fajna - dodała internautka. 

Skusicie się na nowy produkt Łowicza?

Zobacz też: Nowy smak lodów podbija serca lodożerców. Jest co najmniej kontrowersyjny

A tak firma zachwala swoje czekodżemy:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów