Nowość od McDonald's podbija serca konsumentów. Takiego burgera jeszcze nie było

Anna Respondek 09.08.2017
Nowość w McDonald's
Fotografia: East News

Czarna bułka i piekielnie ostre przyprawy. Najnowsza propozycja fast foodu bije rekordy popularności.  

McDonald's regularnie stara się rozszerzać i odświeżać swoją ofertę. Dla każdego kraju ma jakieś charakterystyczne propozycje, takie jak burger z kiełbaskami w Niemczech albo kanadyjska sałatka z homara. W Polsce jedną z "regionalnych" propozycji jest WieśMac

Aktualnie hitem sieci stał się najnowszy przysmak pochodzący z Malezji, Korean Spicy Burger. Składa się z czarnej bułki, piekielnie ostrego sosu chilli, warzyw, sera i pociętej na kawałeczki kapusty kim chi. Reklama promująca potrawę nawiązuje do koreańskich seriali dram spot i sugeruje, że nawet Koreańczycy, znani z zamiłowania do ostrych przypraw, mają problem ze zjedzeniem Korean Spicy Burger.

Za kolor kanapki odpowiada węgiel aktywny, którego używały również restauracje Burger King. To nie pierwsza "czarna" propozycja od McDonald's. Sieć fast foodów po raz pierwszy wprowadziła czarne bułki do japońskiego menu. 

W serwisie Youtube można obejrzeć wiele filmików, w których młodzi ludzie mierzą się z kanapką i opowiadają o swoich odczuciach. 

Spróbowalibyście? :) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów