Amerykańska sieć pizzerii po raz pierwszy w Polsce. W których miastach pojawią się lokale słynnej restauracji?

Anna Respondek 20.10.2017
Pizza
Fotografia: Pexels

Pójdziecie poznać nowe smaki? 

W Polsce pojawia się coraz więcej zagranicznych sieci sklepów. W ostatnim czasie otworzyły się między innymi szwedzki Max Burgers, najbardziej znana w chinach sieć Blue Frog oraz holenderski dyskont niespożywczy Action. 

Jak podaje portal Wiadomoscihandlowe.pl, już w listopadzie na rynku gastronomicznym pojawi się nowa propozycja zza oceanu. Amerykańska sieć pizzerii Papa John's do końca roku ma zamiar otworzyć dwadzieścia trzy lokale. Pogłoski o ich obecności w Polsce pojawiły się już parę lat temu, jednak dopiero teraz okazały się prawdą. 

Marka Papa John’s kontynuuje swój rozwój, a jej popularność na całym świecie rośnie. To zasługa naszej misji, do której przykładamy największą wagę. Lepsze składniki. Lepsza Pizza. Mamy nadzieję, że tak jak w innych krajach Europy i świata, nasza pizza stanie się tutaj ulubionym wyborem Polaków - mówi Chris Wynne, współwłaściciel i dyrektor generalny PJ Western, przedstawiciel Papa John’s International na Europę.

Na razie nie wiadomo jeszcze, w których dokładnie miastach pojawią się lokale. Pierwszy otworzy się na pewno w Warszawie na przełomie listopada i grudnia tego roku. 

Obecnie na całym świecie działa ponad pięć tysięcy pizzerii Papa John's, większość z nich znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Pozostałe między innymi w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Hiszpanii czy Holandii. W Europie Środkowej sieć ma pojawić się również na Białorusi i w Rosji. 

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów