20-letni cukiernik robi najpiękniejsze na świecie desery z kolorowej waty cukrowej

Martyna Kraus 27.07.2016
Najpiękniejsza wata cukrowa na świecie
Fotografia: facebook.com/fluffegram

Tak smacznie i barwnie jeszcze nie było. Każdy, kto jest na diecie, nie powinien patrzeć na te kulinarne cuda. 

Był sobie kiedyś młody, przystojny chłopak. Miał na imię Nathan i mieszkał w Australii. Jako dziecko uwielbiał bawić się różnymi kolorami i kształtami. Całe dnie spędzał na malowaniu, kolorowaniu, a wieczorami był w kuchni, gdzie smakował najróżniejszych deserów – lodów, ciast i kremów. Gdy dorósł, postanowił dziecięce pasje zamienić na niepowtarzalny biznes. I tak powstała marka Fluffë.

Założona i prowadzona przez Nathana firma zajmuje się wytwarzaniem waty cukrowej w najróżniejszych smakach i kolorach, przyozdobionej fantastycznymi posypkami, groszkami i dodatkami. Jednym słowem: cukier, słodkości i różne śliczności. Co ważne, w produktach Fluffë nie ma żadnego "związku x". Waty cukrowe australijskiej marki produkowane są z ręcznie wyrabianego cukru, dzięki czemu marka ma pewność, że w ręce jej klientów trafią wyłącznie produkty najlepszej jakości. Smaki jakie oferuje Fluffë to naturalne smaki owocowe, niektóre z nich są wyłącznie sezonowe, inne mogą być zrobione na specjalne zamówienie – fantazja smakoszy i właściciela nie zna granic.

Jeśli nie oferujemy w naszym menu czegoś, co nasz odbiorcą uważa za przepyszne, dajemy mu szansę stworzenia swojego własnego smaku. Kiedy panna młoda nie może zdecydować jaki deser z watą cukrową wybrać na wesele, nie musi się stresować. Możemy z łatwością połączyć jej ulubiony smak, z tym wybranym przez jej przyszłego męża – wyjaśnia młody Australijczyk

Nathan nie pracuje sam, ale wierzcie lub nie, to właśnie on jest pomysłodawcą, założycielem i designerem od wszystkiego. Chłopak decyduje o doborze kroju czcionki na stronie internetowej, jest pomysłowym copywriterem, sam dobiera smaki waty cukrowej i cukierków, wymyśla nowe desery, stylizuje je, opracowuje ich skład chemiczny i oczywiście, jako pierwszy testuje nowe produkty. Człowiek orkiestra, tak to chyba wygląda, gdy tworzy się biznes z pasji.

Zobacz najpiękniejszą watę cukrową na świecie

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów