Kobiety o tych imionach najdłużej pozostają singielkami! Oto najmniej atrakcyjne damskie imiona

Zuzanna Morska 06.05.2020
Singielka
Fotografia: Shutterstock

Właścicielki niektórych imion nie narzekają na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a właścicielki innych wręcz odwrotnie. Oto ranking najmniej atrakcyjnych damskich imion w mężczyzn.

Jak to jest, że niektóre kobiety mają większe powodzenie u mężczyzn niż inne? Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje tu wygląd, ale jeszcze ważniejsze są zainteresowania, cechy charakteru i usposobienie kobiety.

Okazuje się też, że panowie przykładają dużą wagę także do imienia potencjalnej partnerki. Które z żeńskie imiona są najmniej atrakcyjne wg mężczyzn? Zobaczcie!

Najmniej atrakcyjne damskie imiona w Polsce

Portal se.pl twierdzi, że za o tym, czy kobieta będzie miała powodzenie, mogą świadczyć też jej... dane osobowe! Chodzi oczywiście o imię, które niesie za sobą określone znaczenie. Właścicielki niektórych nie mogą opędzić się od adoratorów, a inne pozostają singielkami na dłużej.

Które z damskich imion są wg facetów najmniej atrakcyjne? Koniecznie sprawdźcie, które imiona sprawiają, że mężczyźni przestają interesować się daną kobietą i dlaczego tak się dzieje.

1. Grażyna

Kobiety o tym imieniu są bardzo temperamentne, przebojowe, ale jednocześnie też dość zarozumiałe. Faceci się ich boją. I niestety też imię to w Polsce nosi już teraz negatywne i stereotypowe konotacje, których panowie nie potrafią się wyzbyć.

2. Mirosława

To żeńskie imię noszą najczęściej tradycjonalistki z krwi i kości. Panowie mogą bać się, że taka kobieta nie będzie umiała się dostosować do współczesnego świata i tego, jak się zmienił.

3. Dagmara

Kobiety o tym imieniu są bardzo inteligentne, a to przeraża mężczyzn.

4. Żaneta

To oryginalne imię często nadawane jest kobietom, które marzą o księciu z bajki, z którym będą mogły założyć dużą rodzinę.

5. Mariola

Mariola wydaje się facetom niebezpieczna. Przede wszystkim dlatego, że lubi wiedzieć, co się u wszystkich dzieje i często roznosi plotki.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest takiego w tych imionach, że mężczyznom się nie podobają czy jednak warto potraktować ten ranking z przymrużeniem oka?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów