Te 5 znaków zodiaku skrywa najmroczniejsze i najobrzydliwsze sekrety

Magdalena Kulej 04.04.2018 AKTUALIZACJA: 12.11.2019
Znaki zodiaku, mroczne sekrety
Fotografia: flickr.com / Porsche Brosseau

Okazuje się, że znakom zodiaku można przypisać wyjątkowo nieatrakcyjne cechy, do których większość z nich nigdy się nie przyzna.

Osobowość i charakter człowieka ma często związek ze znakiem zodiaku pod jakim się urodził. Astrolodzy z portalu Onet.pl dostrzegli pomiędzy nimi pewne wzorce i twierdzą, że poszczególnym znakom można przypisać wyjątkowo nieatrakcyjne manie czy sekrety. Część z nich może wydawać się wręcz mroczna i przyprawiać o dreszczyk. Wybrałyśmy dla was 5 znaków, które skrywają te najczarniejsze lub wyjątkowo obrzydliwe sekrety. Sprawdź, czy twoje mroczne tajemnice też wyszły na jaw.

Zobacz także: Twój charakter wypisany jest w gwiazdach. Sprawdź, co o twojej osobowości mówi znak zodiaku 

Baran – osoby spod tego znaku potrzebują stałego dopływu adrenaliny. Zapewniają im ją zwykle sporty ekstremalne, choć czasem szukają jej, wdając się w bójki. Co więcej, zdarza im się „fantazjować” o własnej śmierci. Ale to nie jest ich największy sekret. Zdaniem astrologów Barany mają tendencję do zrywania strupów i rozdrapywania ran.

Byk - osoby urodzone w znaku Byka są wyraźnie ciekawskie. Chętnie i z niezwykłym zapałem obserwują otoczenie, a nawet szpiegują pozostałych. Mają w zwyczaju zajmować bezpieczne miejsce, z którego mogliby zarejestrować aparatem lub kamerą poczynania znajomych. Wszystko to, by zgromadzić powody, dla których mogą później oczerniać daną osobę. Równie chętnie bawią się w szpiega w sieci. 

Bliźnięta - osoby urodzone w znaku Bliźniąt wyróżniają się wręcz makabrycznym poczuciem humoru, co dają po sobie poznać zwykle w tych najmniej odpowiednich momentach, np. na pogrzebie. Astrolodzy ostrzegają. Bliźnięta obawiają się porwania lub napaści, przez co bywają uzbrojone. W swojej torebce mogą ukrywać gaz lub kuchenny nóż.

Rak - urodzeni w znaku Raka, tak jak Barany, oddają się specyficznym fantazjom dotyczącymi śmierci. W tym jednak przypadku szczegółowo wyobrażają sobie śmierć swoich bliskich, przez co uważani są często za psychopatów. To z kolei może powodować napady gniewu, a z nimi Raki nie radzą sobie zbyt dobrze. Wówczas włącza im się opcja „demolka”, czego po zniszczeniu swoich ulubionych przedmiotów bardzo żałują. Wtedy wpadają w rozpacz i przegryzają wargi, zjadając przy okazji… skórę z nich.

Wodnik - osoby spod tego znaku to miłośnicy grozy. Potrafią spędzać długie wieczory i noce, zaczytując się w dreszczowcach. Co ciekawe, czerpią z nich przyjemność, a jednocześnie boją się ich. Po mrocznej lekturze nie mogą zmrużyć oka. To też kolejny znak zodiaku, który niepokojąco często rozmyśla o śmierci – zarówno swojej, jak i najbliższych. A wszystko opisują szczegółowo w swoich mrocznych pamiętnikach.

Zgadzacie się?

Zobacz także: Te cztery znaki zodiaku mają największe skłonności psychopatyczne

Zobacz w poniższej galerii, które znaki zodiaku są najbardziej skłonne do popełnienia przestępstwa:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów