Mężczyźni spod tych znaków zodiaków zdradzą swoje kobiety w 2019 roku!

Wróżka Katerina 31.01.2019
Kobieta trzymająca podarte zdjęcie przedstawiające parę
Fotografia: Shutterstock

Znaki zodiaku mówią wiele o naszej osobowości. Niektóre znaki zodiaku mają większe skłonności do skoku w bok. Sprawdziliśmy, którzy mężczyźni mogą zdradzić swoje kobiety w 2019 roku!

Znaki zodiaku mają duży wpływ na nasz charakter. Niektóre znaki cechują się dużą impulsywnością i łatwiej przyjdzie im zdradzić partnera. Czasami wystarczy wewnętrzna frustracja, niespełnienie seksualne czy problemy w związku. Które znaki zodiaku mężczyzn mają większą skłonność do zdrady? Sprawdźcie!

Strzelec

Strzelce oczekują w związku aprobaty oraz uznania, lubią być zapewniani o swojej atrakcyjności. Przeważnie nie mają oporów, by zdradzić swojego partnera - gdy nie odnajdą szczęścia w ramionach ukochanej osoby, będą szukać dalej.

Skorpion

Skorpiony muszą czuć się wolne! Stałe związki traktują jako ograniczenie, panicznie boją się stałych relacji. Skorpion będzie miał problemy z wiernością, będzie próbować wyrwać się ze związku, by szukać nowych wrażeń.

Rak

Raki są bardzo emocjonalne. Jeśli zdradzają, to pod wpływem namiętności. Rak nie analizuje swoich zachowań, kieruje się swoimi pragnieniami, nawet jeśli może to skrzywdzić drugą osobę. 

Baran

Barany rozpamiętują przeszłość. Mają bardzo dobre serce, ale nie potrafią odciąć się od tego, co było. Często pozostają w stałym kontakcie z dawnymi partnerami, co może wiązać się z ryzykiem zdrady. Zastanów się, czy warto wchodzić w takie związki, w końcu "stara miłość nie rdzewieje".

Bliźnięta

Bliźnięta mają dwojaką osobowość - potrafią być poufne i niewinne, ale też wbić swoje pazury, wtedy gdy się tego nie spodziewasz. Wiążąc się z Bliźniakiem, musisz pamiętać o skomplikowanej osobowości tego znaku i jego zmiennych nastrojach - jednego dnia może się kochać, drugiego nienawidzić, a w gorszym momencie - zdradzić.

Byk

Byk to jeden z najbardziej temperamentnych znaków zodiaków. Bykami targają emocje i namiętności, nie lubią nudy a rutyna je przytłacza - również w związku. Zanim zdecydujesz się na związek, pamiętaj, że Byki mają instynkt zdobywcy!

Zobacz także: Gdzie powinieneś wybrać się na tegoroczne wakacje? Zdradza to twój znak zodiaku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów