Zodiakalny Skorpion i jego cechy. Poznaj horoskop opisowy Skorpiona

Skorpion
Fotografia: Shutterstock

Skorpiony są niezwykle waleczne, zdeterminowane i mają silne charaktery. Osoby spod tego znaku zodiaku nigdy nie przyznają się do swoich słabości, mają wnikliwe umysły i są bardzo podejrzliwe. Ponadto lubią eksperymentować i nigdy się nie nudzą. Sprawdź, co jeszcze charakteryzuje zodiakalne Skorpiony.

Skorpion to jeden z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Cechuje go upór w dążeniu do celu i odwaga. Zawsze powie to, co myśli i nie zraża się porażkami. Jest konsekwentny i doskonale wie, czego chce. Jest niezwykle wytrzymały psychicznie i nigdy się nie poddaje.

Zobacz także

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpiony są skłonne osiągnąć wyznaczony cel za wszelką cenę. Z łatwością przychodzi im manipulowanie innymi, są nieustępliwe i niezwykle wnikliwe.

Każdy Skorpion bardzo angażuje się w swoje zadania i lubi dominować zarówno w domu, jak i w pracy. Dzieci spod tego znaku szybko dojrzewają, często nie są posłuszne i zawsze mają swoje zdanie.

Skorpion – kolor, kamień, kwiat

Szczęśliwe kolory dla Skorpiona to czarny i purpurowy. Do szczęśliwych kamieni zaliczamy opal, turkus, topaz. A rośliny przyporządkowane Skorpionowi to wilcza jagoda, amarylis, brzoza. Zaś jego żywiołem jest woda.

Zobacz także: 5 najseksowniejszych kobiet według znaku zodiaku. One ociekają seksem!

Skorpion – choroby

Skorpiony mają problemy z tarczycą i wątrobą. Zdarza się też, że skarżą się na infekcje narządów płciowych i nieregularne miesiączki.

Skorpion w związkach z innymi znakami zodiaku

Skorpion ma szansę stworzyć udany związek z Rakiem, Rybami, Panną i Koziorożcem.

Jaka praca jest najlepsza dla Skorpiona

Chirurg, policjant, prywatny detektyw, makler giełdowy, żołnierz, tajny agent, dyrektor handlowy, biochemik, psycholog, przedsiębiorca, doradca, przemysłowiec.

Sławne Skorpiony

Oto sławne osoby, które są spod znaku Skorpiona to m.in. Maria Antonina, Maria Skłodowska-Curie, Picasso Pablo, Fiodor Dostojewski, Grace Kelly, Bill Gates.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te znaki zodiaku na pewno złamią ci serce! Lepiej na nie uważać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów