Te 4 znaki zodiaku źle znoszą samotność. Izolacja fatalnie na nie wpływa

Wróżka Katerina 30.03.2020
Samotność
Fotografia: Shutterstock

Przez koronawirusa większość z nas od tygodni pozostaje w domu i ogranicza kontakty międzyludzkie. Część z nas mieszka sama, ale niekoniecznie dobrze znosi samotność przez tak długi czas. Kto ma z tym największy problem? Oto 4 znaki zodiaku, które nie radzą sobie z izolacją i samotnością.

Sytuacja epidemiologiczna na świecie zmusiła nas do izolowania się od innych przez ostatnie tygodnie. Większość z nas ogranicza kontakty międzyludzkie i poddaje się kwarantannie. Wszystko po to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, który zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie.

Nie oznacza to jednak, że każdy z nas również dobrze radzi sobie z izolacją i samotnością. Są osoby, które zdecydowanie bardziej narażone są z tego powodu na słaby nastrój i stany depresyjne. Okazuje się, że odpowiadać za to może również znak zodiaku. Które znaki zodiaku gorzej znoszą samotność? Zobaczcie.

4 znaki zodiaku, które źle znoszą samotność

Oto 4 znaki zodiaku, które naprawdę źle znoszą samotność. Jesteście w tej grupie?

Byk

Osoby spod znaku Byka potrzebują towarzystwa. Zodiakalne Byki uwielbiają przyciągać uwagę i lubią też imponować towarzystwu. Jest im to potrzebne do życia jak tlen. Siedzenie w domu sprawia, że tracą możliwość "błyszczenia" w towarzystwie. Nie oznacza to jednak, że Byki nie znajdą sobie zajęcia na czas izolacji. Prawdopodobnie poświęcą go na samodoskonalenie. Wciąż jednak będą czekały aż kwarantanna się skończy.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce uwielbiają przebywać w dużym gronie ludzi. Największą przyjemność sprawia im poznawanie nowych osób i rozmowa. Strzelec nie lubi siedzieć zamknięty w czterech ścianach. Nie wystarczy mu też towarzystwo żony, męża czy rodziny. To znajomi i przyjaciele motywują osoby spod znaku Strzelca do działania. Nic więc dziwnego, że ostatnie tygodnie, a także te nadchodzące są dla niego bardzo trudne. Do tego stopnia nie umie poradzić sobie z tą sytuacją, że będzie próbował nawet złamać kwarantannę!

Bliźnięta

Bliźnięta najlepiej czują się, kiedy mogą codziennie odwiedzać znajomych albo spędzać z nimi czas na kawie w galerii handlowej. Im bardziej gwarno i tłoczno, tym Bliźnięta czują się lepiej. Nic dziwnego więc, że kwarantanna to dla nich trudny czas. Początek izolacji to dla Bliźniąt drastyczna zmiana, co może także odbijać się na ich współlokatorach - wszystko dlatego, że w tym okresie Bliźnięta bywają bardzo kapryśne i mają wahania nastrojów. Szybko jednak przyzwyczajają się do nowej sytuacji.

Ryby

Dla Ryb samotność i kwarantanna są trudne z innego powodu niż dla wyżej wymienionych znaków zodiaku. Osoby spod znaku Ryb bowiem nienawidzą nowych sytuacji i wdrażania się w nowe zasady. To je całkowicie rozbija i sprawia, że miewają one depresyjne stany. Ryby są bardzo wrażliwe, dlatego też na izolację mogą reagować płaczem i lękiem. Prawdopodobnie większość tego czasu spędzą pod kocem na kanapie, zastanawiając się, kiedy to się w końcu zakończy.

Zastanawialiście się kiedyś, które znaki są dla was toksyczne i przez to lepiej stronić od nich z daleka? Koniecznie sprawdźcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów