Te znaki zodiaku źle przechodzą rozstanie!

Wróżka Katerina 06.02.2020
Dwoje ludzie, którzy zerwali związek
Fotografia: Shutterstock

Zerwanie dla wielu osób jest bolesnym i traumatycznym przeżyciem. Jednak niektórzy radzą sobie z nim łatwiej niż inni. Okazuje się, że może to zależeć od znaku zodiaku! Które znaki źle znoszą rozstanie?

Koniec związku zawsze jest bolesny. Każda ze stron przeżywa go jednak na swój sposób. Jedne osoby zamykają się w sobie i potrzebują czasu na przemyślenie sobie wszystkiego. Inne rzucają się w wir aktywności, aby jak najszybciej zapomnieć o tym, co je spotkało.

Nie oznacza to jednak, że obu stronom nie towarzyszą emocje. Nie bez znaczenia pozostaje też znak zodiaku. Okazuje się, że może mieć on wpływ na to, jak zareagujesz na rozstanie.

Znaki zodiaku, które źle znoszą rozstanie

Są wśród znaków zodiaku takie, które nie radzą sobie z rozstaniem. Które należą do tej grupy?

1. Byk

Byka trudno w sobie rozkochać, ale jeśli już się to komuś uda, kocha na zabój! Byki tworzą wieloletnie związki, z którymi naprawdę trudno jest im się pożegnać. Byk to prawdziwy Romeo wśród znaków zodiaku (albo Julia, jeśli mowa o kobiecie spod tego znaku). Jeżeli już zdecydujesz się rozstać z Bykiem, pamiętaj, że nie znajdzie się tu miejsce na kompromisy lub przyjaźń. Ponadto jeżeli okaże się, że przyczyną rozstania jest zdrada, Byk na pewno się za nią zemści.

2. Lew

Lew uwielbia być zakochanym. To też sprawia, że wplątuje się w różne romanse. Jeżeli zainteresowanie drugą osobą słabnie, Lew nie ma problemu z tym, żeby tę osobę porzucić. Robi to bez najmniejszych skrupułów. Gorzej wygląda to wtedy, kiedy to Lew zostanie porzucony. Osoby spod tego znaku zodiaku w takich sytuacjach czują się tak, jakby świat się skończył. Są zrozpaczone i jedynej szansy na uzdrowienie dopatrują się u swoich przyjaciół.

3. Skorpion

Rozstanie to dla Skorpiona bardzo trudna sytuacja. Jeżeli zostaje porzucony, odbiera to jako ogromny cios. Jest bardzo zraniony, a rozpacz sprawia, że sięga on po skrajne sposoby rozwiązania problemu. Przede wszystkim zaczyna mieć obsesję na punkcie swojego eks. I choć nie objawia się ona na zewnątrz, wewnątrz Skorpion szaleje tornado emocji. Blokuje on eks w mediach społecznościowych, drze wszystkie wspólne zdjęcia na kawałki, ale też śledzi go w mediach społecznościowych za pomocą fikcyjnych kont. Musi minąć wiele miesięcy, aby Skorpion pogodził się z tą sytuacją.

4. Ryby

Ryby to znak zodiaku, pod którym zwykle kryją się osoby stawiające dobro innych nad swoje. Dlatego też rozstanie z Rybami oznacza dla nich bardzo duży cios. Ryby nie umieją wziąć się w garść, ale jednocześnie nie dopytują, co doprowadziło do rozstania. Nie drążą, nie walczą o swoje, a jedynie przyjmują wszystko tak, jak jest im dane. Złamane serce udaje im się wyleczyć dopiero, jeśli na horyzoncie pojawi się szansa na nowy związek.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów