5 znaków zodiaku, które robią najgorsze pierwsze wrażenie

Wróżka Katerina 06.12.2018
Dziewczyna z chłopakiem siedzi w kawiarni przy stoliku i pije kawę
Fotografia: Shutterstock

Nie każdy potrafi zrobić dobre pierwsze wrażenie. To, jak wypadamy w takich chwilach, może mieć wiele wspólnego z naszym znakiem zodiaku.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Tak mówią wszyscy specjaliści od komunikacji niewerbalnej. Nie trzeba być z resztą specjalistą, żeby wiedzieć, że przy poznawaniu kogoś zawsze wyrabiamy sobie pierwszą opinię na jego temat. A ta może być bardzo różna i mylna z naszymi późniejszymi opiniami na temat danej osoby. Okazuje się, że istnieją takie znaki zodiaku, które po prostu nie potrafią zrobić dobrego pierwszego wrażenia. Warto to wziąć pod uwagę zanim przypniemy im etykietkę "niesympatycznych".

Znaki zodiaku, które robią złe pierwsze wrażenie

Zdarza się tak, że choć bardzo staramy się zrobić dobre pierwsze wrażenie, po prostu nam to nie wychodzi. Trudno natomiast dać się poznać lepiej, jeżeli przy pierwszym wrażeniu dużo stracimy. Może to mieć wiele wspólnego z naszym znakiem zodiaku. Warto zatem zdać sobie sprawę z tego, jakie błędy popełniamy i starać się ich unikać. Zwłaszcza, jeżeli masz któryś z tych 5 znaków zodiaku. One zawsze robią złe pierwsze wrażenie!

Baran

Dusza towarzystwa. Barany są bardzo głośne, dlatego też irytują innych swoim towarzystwem. Do czasu, aż nie poznamy go bliżej i okaże się, że najlepsze imprezy są właśnie z tym znakiem zodiaku. Żeby dać się lepiej poznać, baran powinien uważać na to, żeby na pierwszym spotkaniu nie wychodzić przed szereg. Może łatwiej i wygodniej będzie trzymać się nieco z tyłu i dać wykazać się innym.

Bliźnięta

Ten człowiek bywa bardzo ironiczny, co może stanowić jego zaletę, ale dopóki nie poznamy go bliżej, może być odstraszające. Sarkazm jest dobry wtedy, gdy wiemy, że nie musimy brać go na serio. Warto zatem, żeby bliźnięta uważały na to, co mówią na pierwszym spotkaniu.

Zobacz także: 4 najokrutniejsze znaki zodiaku. Trzymaj się od nich z daleka!

Lew

Pewny siebie lew zawsze wchodzi na spotkanie spektakularnie. Z pewnością nie da się go nie zauważyć. A taka sytuacja wprawia innych w zakłopotanie. Dlatego też niektórym może się wydawać, że lew zaczyna się wywyższać. Jeżeli chcesz uniknąć wrednych komentarzy w twoim kierunku, staraj się nie skupiać aż tak uwagi na sobie. Łatwo nie będzie, ale dasz się poznać lepiej. A lew po bliższym poznaniu okazuje się bardzo wartościowym przyjacielem.

Strzelec

Bardzo interesuje się życiem innych. I choć robi to z dobroci serca, osobom, które nie znają go dobrze wydaje się zbyt nachalny. Przy nowo poznanych osobach warto nieco wyhamować. Może nie warto od razu wypytywać ich o całe życie prywatne? Na to przyjdzie czas przy bliższym poznaniu!

Ryby

Ryby są jednym z najprzyjaźniejszych znaków zodiaku, jednak starają się czasem pomagać innym na siłę. A chęć niesienia pomocy w nieodpowiednim momencie może być odebrana jako nachalność. Lepiej odpuścić i stanąć z boku, zwłaszcza, że nowo poznane osoby naprawdę nie wymagają od nas pomocy. 

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które wszystko odkładają na później

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie każdy ma łagodny charakter. Okazuje się, że może to zależeć od znaku zodiaku każdego z nas. Niektóre z nich są naprawdę bardzo agresywne. Lepiej na nie uważać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów