Myślisz, że on cię nie kocha? To nie tak! Te znaki zodiaku po prostu potrzebują przestrzeni

Wróżka Katerina 06.08.2020
Para szczęśliwa stoi w kuchni
Fotografia: Shutterstock

Myślisz, że on cię już nie kocha? To nie tak! Te 5 znaków zodiaku potrzebuje przestrzeni w związku.

Czasami, zwłaszcza w dłuższym związku, gdy robi się poważnie, dzieje się tak, że partnerzy zaczynają się od siebie oddalać. Niekiedy faktycznie bywa także, że warto wówczas porozmawiać o uczuciach, bo te mogły się wypalić z biegiem czasu. Często jednak jest tak, że niektóre osoby kochają, jednak potrzebują trochę przestrzeni w związku i w ten sposób będą dawały nam o tym znać. Jak to rozpoznać? Okazuje się, że wszystko zależy od tego, jaki twój partner ma znak zodiaku!

Zobacz także: Sekrety mężczyzn, do których nigdy się nie przyznają! Wstydzą się je zdradzić kobiecie

Znaki zodiaku, które potrzebują przestrzeni w związku

Okazuje się, że te 5 znaków zodiaku potrzebują przestrzeni w związku! Jeżeli zatem twój partner znajduje się wśród nich, nie musisz się martwić, że przestał cię kochać.

Byk

Byk jest prawdziwym indywidualistą. Do tego stopnia, że czasami po prostu lubi usiąść z dala od innych, niezależnie od tego, jakie ma z kimś relacje. Dlatego też nie denerwuj się, że on ma ochotę pobyć lub porobić coś samemu. Po prostu tego potrzebuje, a jeżeli dasz mu na to szansę, będzie cię kochał jeszcze bardziej. 

Strzelec 

Strzelec lubi czuć zew przygody. Dlatego też najważniejsze jest dla niego planowanie, a nie lubi rutyny. Szukając partnera, myśli o kimś w kontekście właśnie przygody i wspólnych przeżyć. Jeżeli każesz mu zaszyć się w domu, będzie na siłę wyciągał cię z niego lub... odsunie się od ciebie. Warto czasem zagryźć zęby i dać mu się wykazać. 

Panna

Panna jest najbardziej zorganizowanym znakiem zodiaku. A to znaczy, że do pełni szczęścia wystarczy jej, żeby wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Oczywiście czasem tak się nie da, ale staraj się szanować jej plan dnia i dostosowywać się do niego. Dzięki temu ona poczuje się spełniona, a ty będziesz szczęśliwy u jej boku.

Skorpion

Skorpion to prawdziwy samotnik. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebuje drugiej osoby u boku. Doceni twoją obecność, jeżeli tylko dasz mu poczucie swobody. Musi mieć czas dla siebie, na swoje hobby i nie może się poczuć ograniczony. Jeżeli chcesz być z nim, musisz to uszanować.

Koziorożec

Koziorożec ma bardzo wygórowane ambicje i będzie dążyć do celu za wszelką cenę. Jeżeli zależy ci na nim, musisz mu w tym pomóc lub chociaż nie przeszkadzać. Jeżeli on nie będzie mógł się rozwijać, zacznie wylewać na ciebie swoje frustracje. A bycie niespełnionym w związku to dla pary gwóźdź do trumny. 

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które odstraszają kobiety! Często już na pierwszej randce

Jaki znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje? 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów