Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie chcą brać ślubu!

Wróżka Katerina 18.01.2019 AKTUALIZACJA: 20.11.2019
Para
Fotografia: Shutterstock

Sprawdź czy twój wybranek znalazł się na tej liście.

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu, o której marzy wiele z nas. Niestety na świecie jest wielu mężczyzn, którzy w każdy możliwy sposób uciekają od przypieczętowania związku. Jeżeli spotykasz się z kimś, ale nie do końca jesteś pewna, jakie jest nastawienie tej osoby do instytucji małżeństwa, ten tekst może wiele wyjaśnić. Poznaj listę znaków zodiaku, które nie chcą brać ślubu.

Zobacz także

Znaki zodiaku a małżeństwo

Marzysz o wyjściu za mąż? Trzymaj się z dala od mężczyzn spod tych znaków zodiaku!

Rak

Mężczyźni spod znaku Raka są wspaniałymi, czułymi i opiekuńczymi partnerami. W ich towarzystwie każda kobieta będzie czuła się wyjątkowo. Mają oni jednak pewną wadę - za nic w świecie nie zdecydują się na ślub. 

Baran

Barany nie należą do domatorów. Lubią imprezować wśród znajomych. Są niezwykle towarzyscy i pozytywnie nastawieni do świata. Istnieje tylko jeden temat psuje im humor - ślub. W przypadku pytań o przypieczętowanie związku szybko zmieniają temat.

Panna

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są roztrzepanymi wiecznymi chłopcami. Pytanie o ślub powoduje, że natychmiast zaczynają się wycofywać.

Lew

Zodiakalne Lwy to urodzeni liderzy. Oczy wszystkich zawsze skierowane są w ich stronę. Wiele obiecują swoim partnerkom, ale często nic z tego nie wynika, bo za bardzo zajęci są swoimi sprawami. W przypadku ślubu bywa podobnie...

Strzelec

Strzelce mają alergię na pytania dotyczące małżeństwa. Zwykle odwlekają w czasie podjęcie ostatecznej decyzji przez co doprowadzają do furii swoje partnerki. Wolność jest dla nich najważniejsza.

Sprawdź, czy jesteście dobrze dopasowani! Gwiazdy dobrały najgorętszych kochanków wśród znaków zodiaku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów