Te 4 znaki zodiaku zdecydowanie całują najgorzej. Muszą się jeszcze dużo nauczyć

Wróżka Katerina 11.12.2018
Pocałunek
Fotografia: Shutterstock

Na szczęście tej sztuki można się bez problemu nauczyć. 

Całowanie się to jedna z większych przyjemności, którą wymyśliła ludzkość. Właśnie w ten sposób w związku okazujemy sobie miłość i czułość. Pocałunki mogą być różne, niewinne i krótkie albo długie i namiętne. Bez względu na to, jaki "styl" wybierzemy, zazwyczaj czynność ta wiążę się z radością i ekscytacją. Niestety wygląda na to, że nie wszyscy potrafią się tak samo dobrze całować i ma na to wpływ znak zodiaku. Te 4 znaki zdecydowanie muszą się podszkolić w technice pocałunków. 

Znaki zodiaku, które całują najgorzej

Byk

Byki znane są ze swoje temperamentu, jednak nie potrafią przełożyć go na pocałunki. Jeśli chodzie o tę kwestię, są wyjątkowo oszczędne i potrzebują naprawdę wiele, aby się przyłożyć i zupełnie oddać pocałunkom. Uważają, że są one zupełnie niepotrzebne.

Panna

Panny zazwyczaj są niezwykle empatyczne, jednak w kwestii pocałunków sprawia to, że nie potrafią się wyluzować. Ciągle pytają partnera czy tak mu dobrze i wciąż zmieniają sposób całowania, szukając najbardziej odpowiedniego "położenia". Zupełnie nie mogą się skupić na przyjemności.

Skorpion

Skorpiony znane są z tego, że są niezwykle namiętne, jednak swojego atutu nie potrafią przełożyć na całowanie. Często sprawiają, że partner czuje się onieśmielony, a nawet czasem ich całowanie nazywane jest zbyt "agresywnym".

Ryby

Ryby chciałyby, aby pocałunek wyglądał jak w filmie. To jednak sprawia, że zamiast skupiać się na całowaniu, przede wszystkim zajmuje ich otoczka. Długie powłóczyste spojrzenia i dotyk dłoni, które ostatecznie prowadzą do przeciętnego buziaka. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie wszystkie znaki zodiaku dobrze ze sobą współgrają. Te mogą być dla siebie nawzajem wyjątkowo toksyczne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów