Znak zodiaku może mieć wpływ na to, od czego się uzależnisz!

Wróżka Katerina 12.10.2018
Para
Fotografia: Shutterstock

Niektórzy uzależniają się łatwiej, inni trudniej. Od czego to zależy? W dużej mierze od znaku zodiaku!

Wiedzieliście, że znak zodiaku może determinować waszą skłonność do uzależnień? To potwierdzone! Sprawdźcie, czy możecie zostać nałogowcami i od czego możecie się uzależnić!

Znak zodiaku a nałóg

Niektóre znaki zodiaku łatwiej popadają w nałogi, a inne trudniej. Zobacz, czy powinieneś szczególnie uważać.

Jesteś spod znaku Barana? Uważaj szczególnie na alkohol. Jak podaje portal Onet osoby spod znaku Barana lubią mocno zakrapiane imprezy, nierzadko wspomagane też innymi używkami. Jako czołowy imprezowicz w swojej grupie, nie podejmuje specjalnego ryzyka. Baran lubi bowiem podejmować wyzwania, a to może skończyć się np. ogromną przegraną w kasynie.

Byk to urodzony hedonista. Uwielbia przyjemności i szybko się od nich uzależnia. Dlatego też właśnie Byki mają skłonność do uzależnienie od jedzenia czy seksu. Całe szczęście są to też osoby, które chcą prowadzić dobrem stabilne życie - kiedy tylko zauważą, że życie wymyka im się spod kontroli, doprowadzają się do porządku. Z uzależnieniem od jedzenia, seksu i szastania pieniędzmi na lewo i prawo boryka się również Strzelec.

Zodiakalne Bliźnięta to lekkoduchy uwielbiające dobrą zabawę. Największym zagrożeniem są dla nich alkohol, narkotyki i... internet! Od tego ostatniego też potrafią się szybko uzależnić.

Ze względu na swoją wrażliwą duszę Raki, Panny i Ryby łatwo ulegają innym, ale też popadają w uzależnienie od... leków! Raki są zmienne emocjonalnie, łatwo popadają w depresję. Dla poprawienia sobie nastroju sięgną po wszystko, co przyniesie ukojenie choć na kilka chwil.

Lew to silnie stąpająca po ziemi osoba, która rzadko popada w nałogi. Jedyną jego słabością mogą stać się zakupy. Wszystko przez to, że zodiakalne Lwy uwielbiają otaczać się luksusowymi rzeczami i lubią wieść dostatnie życie.

Osoby spod znaku Wagi mają skłonności do alkoholizmu, ale uzależniają się też od innych ludzi! Mają tendencję do tworzenia toksycznych związków.

Jesteś osobą spod znaku Koziorożca? Masz szczęście. Koziorożce bowiem nie mają skłonności do uzależnień. Alkohol i inne używki mogłyby dla nich nie istnieć. Nawet jeśli pozwolą sobie na lampę wina czy papierosa, wiedzą, kiedy je zostawić.

Wodnik to jeden z najmniej przewidywalnych znaków zodiaku! z jednej strony może być przez długi czas zupełnym abstynentem, a następnego dnia potrafi popaść w nałóg alkoholowy.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Na te 3 znaki zodiaku warto uważać. Dlaczego? One na pewno złamią ci serce!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów