W nowym roku czas na nowe zainteresowania. Jakie hobby warto wypróbować na podstawie znaku zodiaku?

Katarzyna Leszczyńska 18.12.2017
Jakie hobby pasuje do poszczególnych znaków zodiaku
Fotografia: pixabay.com

Wyobrażacie sobie siebie w takiej czynności?

Nowy rok zawsze przynosi nowe możliwości. I nie chodzi tylko o postanowienia noworoczne, których próbujemy się trzymać. Ludzie wówczas czują się jakby dostawali czystą kartę i mogli wszystko. W rzeczywistości coś w tym jest. Warto wówczas spróbować odkryć siebie samego na nowo i spróbować czegoś świeżego, np.: znaleźć interesujące zainteresowania. Portal Bustle.com przygotował listę nietypowych hobby, które sprawdzą się idealnie dla poszczególnych znaków zodiaku.

Baran

W tym roku rozpierać go będzie energia. W związku z tym doskonale sprawdzi się w hobby, które wymaga dużo siły i wytrwałości. Idealnym rozwiązaniem dla barana stanie się ścianka wspinaczkowa, na której będzie mógł wyładować wszystkie emocje.

Byk

Ten znak zodiaku bardzo lubi wspomnienia. Dlatego też wklejanie do albumu wycinków, zdjęć, znaczków itp. może być dla niego pasjonującym zajęciem. Dzięki temu będzie mógł uporządkować wszystkie swoje wspomnienia w jednym miejscu i otwierać je za każdym razem, gdy będzie miał ochotę wrócić myślami do przeszłości.

Bliźnięta

Oni uwielbiają ludzi i spędzanie z nimi czasu, a jak to się mówi – przez żołądek do serca. Dlatego idealnym hobby może być pieczenie. Słodkości uwielbiają niemal wszyscy. Dzięki temu bliźnięta mogą podbić serce każdego, kogo tylko zachcą.

Rak

Ten znak zodiaku ceni sobie swój czas, dlatego bieganie na siłownię nie jest w jego stylu. Może warto zatem poszukać czegoś w zaciszu domowym. Doskonałym sposobem na hobby w takich warunkach będzie ćwiczenie kaligrafii. Ta umiejętność, choć wydaje się przestarzała, może być doskonałym sposobem na obdarowanie kogoś wyjątkowego wykonanym przez siebie prezentem, co jest bardzo ważne dla rodzinnego raka.

Lew

Dla tego znaku zodiaku najlepszym hobby będzie połączenie czegoś aktywnego, twórczego, towarzyskiego i najlepiej na świeżym powietrzu. W tym wypadku może doskonale sprawdzić się fotografia. Dzięki niej lew wykorzysta swoją pomysłowość, będzie mógł robić zdjęcia uwielbianym przez siebie ludziom i w dodatku na świeżym powietrzu, w pięknej pogodzie.

Lew jest stworzony do fotografii
Fotografia: pixabay.com

Panna

Panny są pracowite i lubią pomagać innym. W związku z tym warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu dla tego znaku zodiaku będzie zaangażowanie się w działalność organizacji charytatywnej.

Waga

Jak na wagę przystało, potrzebuje równowagi pomiędzy tym co w środku i na zewnątrz. Dlatego idealnym hobby dla niej będzie coś co zaspokoi jej wzrok i duszę. Idealna do tego może być turystyka. Nie dość, że spędzi czas aktywnie i pozna nowe miejsca, to jeszcze może poznać wielu interesujących ludzi.

Skorpion

Ten nerwowy znak zodiaku doskonale swoją energię może przelać na sport, a najlepiej wszystkie ćwiczenia kardio. Oprócz tego idealnie sprawdzi się jako biegacz, wystarczy odrobina wytrwałości. Dzięki temu ochoczo może koncentrować się na przyszłości, zarówno patrząc w dal podczas joggingu, jak i rozmyślając o jutrzejszym dniu w trakcie biegu.

Strzelec

Uwielbia być na bieżąco z wszystkimi nowościami i jest prawdziwym mistrzem zgadywanek. Dlatego też najlepszym sposobem na hobby dla niego będzie tworzenie kółek zainteresowań, a idealnie by było, gdyby w ich skład wchodzili jego najlepsi przyjaciele. Nie ma to jak spotkać się z ulubionymi osobami i podyskutować o nowościach popkultury.

Koziorożec

Ten znak zodiaku ma wiecznie za dużo na głowie i nieustannie kłębią mu się w niej myśli. Dlatego też powinien znaleźć sposób na odreagowanie i wyciszenie. Doskonale ku temu sprawdzi się medytacja oraz joga. Warto otworzyć się na nowości dla spokoju umysłu.

Wodnik

Uwielbia pracę kreatywną, a do tego cechuje się doskonała inteligencją, dlatego najlepszym zainteresowaniem dla niego będzie lepienie z gliny. Choć można się tym nieźle pobrudzić, jednocześnie można spełniać się twórczo i robić niezwykłe rzeczy.

Ryby

Ryba jak w wodzie poczuć może się jedynie w ogrodzie. Dlatego idealną pasją dla niej będzie sadzenie roślin i ich uprawa. I nie potrzebuje do tego od razu domu z wielkim ogrodem. Wystarczy kawałek doniczki i odrobina miejsca na balkonie. Wrażliwe na naturę ryby będą wiedziały co z tym zrobić.

Ryby doskonale sprawdzą się w ogrodzie
Fotografia: pixabay.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów