Te zodiakalne pary tworzą najsilniejsze związki. Wyjaśnienie jest bardzo proste

Anna Respondek 01.05.2020
Zakochana para
Fotografia: Pexels

Jesteście ciekawi, czy dobrze wybraliście?

W astrologię można wierzyć, bądź nie, jednak nie da się zaprzeczyć, że każdy z nas ma przypisany do siebie odpowiedni znak zodiaku, który związany jest z dniem naszych urodzin. I choć zazwyczaj nie wierzymy w horoskopy, to trudno się oprzeć przyzwyczajeniu zajrzenia do nich i przeczytania, co może nas czekać. A nóż będą to same dobre rzeczy?

Jak się okazuje, istnieje również sześć zodiakalnych par, które są ze sobą najbardziej kompatybilne i mają największą szansę na stworzenie trwałego i silnego związku. Przestrzegamy jednak, nie oznacza to oczywiście, że należy porzucić swojego partnera, bo nasz znak zodiaku nie pasuje do jego. Przecież oprócz pewnych cech wspólnych danych znaków istnieje jeszcze coś takiego, jak miłość. Tajemną wiedzą podzielił się portal Kobieta.onet.pl.

Baran i Byk

Baran jest niezwykle energiczny, lubi przygody i otacza się ludźmi, którzy mają podobne podejście do życia. Uwielbia odnosić sukcesy i korzystać z dobrych okazji. Dlatego właśnie idealnym partnerem dla niego jest Byk, który, jak raz wyznaczy sobie jakiś cel, to będzie do niego dążył, bez względu na poniesione koszty. Jak się okazuje, podejmowanie trudnych decyzji nie jest jednak jego silną stroną, dlatego lubi korzystać z sugestii Barana. Osoby spod tych znaków napędzają się wzajemnie do działania i pragną osiągnąć w życiu sukces. 

Bliźnięta i Rak

Bliźnięta uznawane są za bardzo emocjonalne. Sprawiają wrażenie, jakby w jednym ciele mieszkały dwie osoby. Przez to często dają się ponosić emocjom, które temperuje u nich Rak. Dzięki niemu uspakajają się, definiują swoje uczucia i zachowują trzeźwość umysłu. Rak potrafi natomiast wspaniale współodczuwać, dzięki czemu jest w stanie wniknąć w umysł Bliźniąt. Choć wydaje się być niezwykle uparty, to potrafi pójść przy Bliźniakach na ustępstwa. To właśnie Bliźniętom jest w stanie zaufać i się przed nim otworzyć.

Lew i Skorpion

Lew to prawdziwy pasjonata: jak kochać to na zabój, jak umierać to z fanfarami. Jest niezwykle temperamentny i czerpie z życia garściami, wyróżnia się w tłumie, dlatego właśnie na partnera szuka osoby, która podobnie jak on, lubi szybkie życie. Taki właśnie jest Skorpion. Dzięki niemu związek jest pełen przygód i dobrej zabawy. Jednak to właśnie Skorpion odpowiada za wprowadzenie nutki spokoju.

Strzelec i Koziorożec

Strzelec uwielbia próbować nowych rzeczy, poznawać świat i uczyć się. "Eksplorowanie" życia jest jego pasją. Dlatego właśnie szuka osoby, która będzie go w tym wspierała. Wolność jest dla Strzelca ważna, ale nie tak ważna, jak ta jedna wyjątkowa osoba. W związku z tym, Koziorożec jest strzałem w dziesiątkę. Sam również stara się podnosić swoje kwalifikacje i stawia sobie coraz to nowe cele, a to imponuje Strzelcowi. Związek dwojga ludzi obdarzonych tymi znakami jest jednym z najbardziej otwartych na świat.

Panna i Waga

Panna jest bezinteresowna i opiekuńcza. Poświęcenie to dla niej chleb powszedni, nie potrzebuje za nie żadnych podziękowań czy oklasków. Nie warto jednak igrać z jej zaufaniem, ponieważ raz utracone, bardzo trudno odbudować. Podobnie zachowuje się Waga. Potrafi pomóc i być bezinteresowna, aczkolwiek na innych zasadach niż Panna. Ta pierwsza stara się dążyć do ideału, ta druga szuka w drugiej osobie tego, co najlepsze. To co Panna i Waga dają innym, wraca do ich związku ze zwielokrotnioną siłą. 

Wodnik i Ryby

Wodnik, ze względu na swój otwarty umysł, nie zadowoli się byle czym i byle kim. Znany jest z tego, że potrafi izolować bliskich i utrudniać ich relacje. Ryby potrafią zastopować te zapędy. Są niezwykłymi marzycielami. Nie stąpają twardo po ziemi, jednak potrafią bez przeszkód zrozumieć innych i otaczający je świat. Wodnikowi to odpowiada. W takim związku stawia się na wielogodzinne rozmowy i wnikanie w siebie nawzajem. Są ze sobą "mimo wszystko".

A czy to nie jest tak, że przeciwieństwa się przyciągają? ;)

giphy-downsized (2)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów