Te znaki zodiaku unikają stałych związków jak ognia

Wróżka Katerina 03.12.2018
Związek
Fotografia: Shutterstock

Nie licz na zaangażowanie z ich strony!

Niektórym osobom zależy na znalezieniu stałego partnera. Inne nie chcą się angażować, dlatego unikają związków jak ognia. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak się dzieje? Wiele czynników ma wpływ na to, w jaki sposób podchodzimy do relacji damsko-męskich. Największe znaczenie mają m.in.: wychowanie, styl życia i otoczenie.

Nie bez znaczenia jest w tym przypadku również nasza data urodzenia. Podpowiadamy, które znaki zodiaku najbardziej męczą się w stałych związkach.

Znaki zodiaku a stały związek

Każdy z nas spotkał na swojej drodze choć jedną osobę, która nie wyobraża sobie żyć w stałym związku. Niektórzy z nas nie angażują się w obawie przed odrzuceniem, dla innych długoletnie związki to nuda, a jeszcze rezygnują z trwałych relacji damsko-męskich z powodu złych doświadczeń z przeszłości.

Niewiele osób wie, że to nie jedyne przyczyny tego problemu. W zgłębieniu tego tematu pomoże ci astrologia. Przedstawiamy listę znaków zodiaku, które uciekają od stałych związków.

1. Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt lubią eksperymenty i szybko nudzą się w długich związkach. Długie relacje to dla nich prawdziwa udręka, dlatego nie można liczyć na zaangażowanie z ich strony. Najchętniej decydują się na otwarte relacje.

2. Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca cenią sobie przede wszystkim niezależność. Unikają przywiązania w obawie przed jej utraceniem. Świadomie decydują się więc na niezobowiązujące relacje. Ponadto Strzelce są bardzo otwarte na nowe znajomości i trudno im się oprzeć pokusom.

3. Lew

Lwy są bardzo namiętne, ale niestałe w uczuciach. Mają w sobie mnóstwo energii, która sprawia, że trudno się im oprzeć. Zmieniają partnerów jak rękawiczki i nie widzą w tym nic złego. Jeśli chcesz zbudować silny związek z Lwem, masz przed sobą bardzo trudne zadanie...

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów