Te znaki zodiaku są najbardziej inteligentne. Co je wyróżnia?

Anna Respondek 08.02.2018 AKTUALIZACJA: 12.11.2019
Znaki zodiaku
Fotografia: Pexels

Każdy znak zodiaku ma jakąś silną stronę. Tych pięć może poszczycić się największą inteligencją. 

Aby sprawdzić swoją inteligencję, możemy rozwiązać skomplikowany test IQ, który pokaże nam, czy zaliczamy się do najbystrzejszych osób na świecie. Wygląda jednak na to, że inteligencja może być również powiązana ze znakiem zodiaku, pod którym się urodziliśmy. Specjaliści z dziedziny astrologii wybrali sześć z nich, które mogą poszczycić się najbardziej "pofałdowanym mózgiem". Sprawdź, czy również się do nich zaliczasz.

Zobacz także: Te znaki zodiaku jest najłatwiej oszukać

Wodniki

Ich niezwykle mocną stroną jest analityczny umysł, dzięki któremu są w stanie znaleźć rozwiązanie z nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji. W testach mierzących poziom inteligencji zawsze zajmują jedno z najwyższych miejsc. 

Skorpion

Skorpiony są mistrzami życia. Dzięki swojej spostrzegawczości i bystrości potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji. Bardzo szybko uczą się tego, jakie prawa rządzą światem i potrafią doskonale z nich skorzystać. Jak nikt rozumieją otaczający je świat. 

Bliźnięta

Podobnie jak wodniki mają analityczny umysł. Kręci ich zgłębianie różnych ciekawych kwestii, jeśli czymś naprawdę się zainteresują, potrafią przepaść na długi czas. Bliźnięta są niezwykle otwarte na poglądy innych ludzi i uwielbiają dyskutować, uważają, że to rozwijające. Świetnie sprawdzają się w roli adwokata. 

pexels-photo-551652
Fotografia: Pexels

Rak

To osobniki z niezwykle wysoką inteligencją emocjonalną. Jak żaden inny znak zodiaku potrafią wyczuwać ludzkie emocje, są niezwykle empatyczne. W kontaktach z innymi ludźmi bardzo szybko wychwytują fałsz. To urodzeni psychologowie, którzy lubią pomagać i potrafią dotrzeć do najbardziej zamkniętej osoby. 

Koziorożec

Koziorożec to chodzący rozsądek. Wie, jak praktycznie podejść do każdej sytuacji. Bez problemu znajduje z niej najprostsze wyjście i nie musi nad tym zbyt długo główkować. W życiu zawsze kieruje się rozumem. 

Baran

Barany mogą poszczycić się bardzo wysoko rozwiniętą intuicją. Mają tak zwany szósty zmysł, który nigdy ich nie zawodzi. Pomaga im nie tylko w życiu osobistym, ale także zawodowym. Nie boją się podejmować ryzykownych decyzji, ponieważ wierzą w swój "dar". 

Zobacz także: Te znaki zodiaku najczęściej wybierają nieodpowiednich partnerów

Zobacz także, które znaki zodiaku są najlepszymi żonami:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów