Te znaki zodiaku powinny mieć się na baczności! Najbliższe dni nie będą dla nich łaskawe

Wróżka Katerina 20.08.2020
kłótnia pary
Fotografia: Shutterstock

Wpływ panującego Nowiu Księżyca na przebywającą w znaku Raka Wenus wywoła wstrząs w życiu niektórych znaków zodiaku. Uran nie pomoże...

Najbliższe dni przyniosą spore napięcia w relacjach uczuciowych. Wszystko za sprawą Wenus, czyli planety opiekującej się naszymi związkami. Znalazła się w tym miesiącu w znaku Raka, wywołując tym samym skrajne emocje i sprawiając, że czujemy się niepewni i zmartwieni. Działanie tego tranzytu wzmacnia właśnie nów Księżyca w Lwie. Czego możemy się spodziewać? Szczególnie 3 znaki powinny mieć się teraz na baczności.

Zobacz także: Faza Księżyca, w której się urodziłaś, ma wpływ na twoje życie! Poznaj swoją osobowość

Nów Księżyca w Lwie - horoskop

Nów Księżyca w znaku Lwa wymaga od nas, by postawić sobie nowe cele. Zadaje nam pytanie, czego tak naprawdę pragniemy i czy jesteśmy w stanie o to zawalczyć. Jednak działanie Lwa nie ogranicza się tylko do tego - zmusza, żeby zastanowić się nad poczuciem własnej wartości. Jak siebie oceniamy i na co zasługujemy? Przez działanie Wenus każde z tych pytań będzie się odnosiło do najważniejszych relacji w naszym życiu. Dla kilku znaków zodiaku będzie to niebezpieczne. Kto powinien najbardziej uważać?

Rak

Przebywanie planety piękna i miłości w twoim znaku byłoby radosnym okresem, gdyby nie to, że wywołuje w tobie coraz większe wątpliwości. Obawiasz się, że stracisz swoich bliskich albo obwiniasz się za problemy między wami, formułujesz nagle pretensje do kogoś, których wcześniej nie miałeś, czy może podejrzewasz zdradę? To wszystko projekcje, które wywołuje Wenus podczas nowiu. Zadbaj o to, by zachować niezależność od innych. Zauważ, jeśli trzymasz się czegoś kurczowo. W przeciwnym wypadku twoje obawy doprowadzą do tego, że zapomnisz o sobie i wpadniesz w obsesję na czyimś punkcie.

Lew

W twoim przypadku sytuacja jest odwrotna - Księżyc cię wspiera, a Brama Lwa wciąż na ciebie wpływa, dodając pewności siebie. Jednak Wenus w poprzedzającym twój miesiąc znaku nadwrażliwego i niepewnego Raka na podświadomym poziomie wytwarza w tobie niepokój, czujesz się osłabiony i zmęczony. Z odwagą ryczysz jak lew, ale pod warunkiem, że nie ma wokół ciebie zbyt wielu ludzi. Nie ufasz teraz niemal nikomu, a także boisz się odrzucenia. Jeśli nie zapanujesz nad tymi emocjami, wpadniesz w głęboką melancholię i w rozmowie z kimś ważnym możesz powiedzieć kilka słów za dużo. Na przykład: "Nie wierzę w nas już".

Byk

Rewolucyjny Uran przebywający w twoim znaku stworzył niedawno kwadraturę, która połączyła cię ze znakiem Lwa. Dla innych znaków to będzie bardzo twórczy czas... Ale dla ciebie stanie się trudny. Będziesz musiał zmierzyć się z pytaniem o to, czy mówisz prawdę innym ludziom i czy żyjesz w sposób, który uważasz za autentyczny. Zaczniesz się zastanawiać, czy nie jesteś okłamywany w relacjach i oszukiwany w pracy. Zaboli cię, że bliskie osoby kwestionują twoje zachowanie i nie mają już pewności co do ciebie. Wszystkie sekrety zaczną teraz wychodzić na jaw. W ten sposób Uran przygotowuje się do retrogradacji w twoim znaku, która będzie miała miejsce w październiku. Zajdą wtedy ogromne zmiany w twoim życiu. Po dzisiejszych wydarzeniach możesz spróbować przewidzieć, czego będą dotyczyły!

Który znak zodiaku jest twoją miłością?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów