Te 3 znaki zodiaku to najgorsi przyjaciele. Oni nie pomogą ci w potrzebie!

Wróżka Katerina 14.07.2020
znaki zodiaku
Fotografia: Shutterstock

Okazuje się, że przy narodzinach planety zapisują, jakim będzie się człowiekiem oraz przyjacielem. Według gwiazd tez trzy znaku zodiaku są najgorsze.

Chyba każdy chciałby mieć oddanego przyjaciela, który w razie potrzeby pomoże i stanie po naszej stronie.

Okazuje się, że niektórzy bycie złym przyjacielem mają zapisane już w dniu narodzin. Sprawdźcie, jakie znaki zodiaku lepiej omijać szerokim łukiem.

Te 3 znaki zodiaku to najgorsi przyjaciele

Rak

  • Osoby spod tego znaku zodiaku są zapatrzone tylko i wyłącznie w siebie. Nie lubią pomagać innym, czasami nawet cieszą się z potknięcia znajomych. Do postawionych przed sobą celów dążą nawet po trupach. Nie oglądają się na innych ludzi, a także nie przejmują się, jeśli kogoś zranią.

Wodnik

  • Większość Wodników jest bardzo skryta i niezbyt często interesuje się losem innych. Wodniki są skupione wyłącznie na sobie, przez co większość ludzi postrzega je jako samolubne i mało towarzyskie.

Strzelec

  • Strzelce są osobami o bardzo zawiłej naturze. Czasami potrafią być bardzo miłe, jednak częściej zdarza im się być nieco złośliwymi. Może to wynikać z ich natury lub otoczenia, w jakim się obracają. Lepiej nie nawiązywać z nimi bliższych relacji, ponieważ potrafią zranić, jak mało kto.

Zgadzacie się z tym?

Zobacz także: Te znaki zodiaku źle przechodzą rozstanie!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów