Walentynkowe prezenty dla wszystkich znaków zodiaku!

Malwina Wasilewska 06.02.2020
Walentynki
Fotografia: Shutterstock

Zależy ci na trafionym prezencie? Sprawdź, na co warto postawić.

Zastanawiasz się, jaki prezent walentynkowy wybrać dla swojej drugiej połówki? Portal randkowy "Sugar daters" przeprowadził badanie z udziałem 1000 osób, w którym sprawdzono zależność między znakami zodiaku a życiem romantycznym Polaków. Na podstawie poniższych informacji możesz sprawdzić, jaki prezent sprawi największą radość twojej ukochanej osobie.

Prezent na walentynki a znak zodiaku

Koziorożec

Koziorożce są nieskomplikowane, oczekują zwykłej kolacji z drinkami, co wcale nie znaczy, że wasza randka będzie nudna! Przygotuj się na interesującą rozmowę, ponieważ Koziorożce bardziej zainteresowane są osobowością drugiej osoby i ich umiejętnością prowadzenia rozmowy niż atrakcyjnością fizyczną. Dobra nowina! Koziorożce twierdzą, że nigdy nie zdradziłyby swojej drugiej połówki. Jednakże uważaj, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że osoby spod tego znaku zodiaku bardziej zainteresowane są znalezieniem przyjaciela do łóżka niż szukaniem poważnego związku.

Wodnik

Upewnij się, że Wodnik z którym idziesz na randkę, nie ma w domu partnera. Osoby spod tego znaku są bardziej skłonne do zdrady. Potrzebują one stałych bodźców, dlatego lubią randki na świeżym powietrzu, które odbiegają od tradycyjnych, więc przygotuj się na przygodę. Wodniki potrzebują czegoś bardziej ekscytującego, niezwiązanego z ich codzienną rutyną. Istnieje wysoka szansa, że Wodnik będzie oczekiwał seksu na pierwszej randce, więc miej to na uwadze podczas pierwszego spotkania.

Ryby

Przygotuj się na długie i dogłębne rozmowy, ponieważ Ryby niezwykle cenią sobie otwartą komunikację w związku. Wszystko powinno być zawsze dokładnie omówione pomiędzy partnerami, aby nie było miejsca na żadne nieporozumienie. Przygotuj się, że Twoja Walentynka, szuka jedynie przygody na jedną noc lub przyjaciela do łóżka. Jeśli jednak uda Ci się wejść w związek z Rybą będzie ona niezwykle wierna swojemu partnerowi.

Baran

Osoby spod tego znaku wolą poczekać z bliskością fizyczną, nawet jeśli zainteresowane są romansem lub znalezieniem przyjaciela do łóżka. Jednakże, nie znaczy to, że są niewinne. Barany potrafią przyprawić swojemu partnerowi rogi, więc miej to na uwadze spotykając się z osobą spod tego znaku.

Byk

Byki mają proste wyobrażenia co do pierwszej randki, kolacja w zupełności wystarczy. Jeśli chodzi o seks, istnieje prawdopodobieństwo 50/50, albo Byk będzie spodziewał się intymności albo nie ma szans.

Bliźnięta

Przygotuj się na romans, ponieważ o tym marzą Bliźnięta. Kolacje przy świecach, romantyczne spacery, dobre wino. To kombinacja klasyczna dla Bliźniąt. Dodatkowo, osoby spod tego znaku uwielbiają długie rozmowy i chcą mieć zawsze wszystko w pełni wyjaśnione. Jeśli szukasz kogoś na stałe, Bliźnięta zdecydowanie będą dobrym wyborem. Tym bardziej, że osoby spod tego znaku, nie są skore do zdrady.

Rak

Idąc na randkę z Rakiem, przygotuj się, że najprawdopodobniej szuka on czegoś poważniejszego. Jeśli atmosfera na randce dopisze, on nie miałby nic przeciwko zakończeniem wieczoru w Twoim łóżku. Raki bardzo cenią sobie ich cenny czas. Jeśli poczują, że z nimi pogrywasz, bardzo otwarcie dadzą Ci o tym znać. Miej jednak na uwadze, że Rakom zdarza się okazyjny skok w bok, jeśli nie czują się w pełni szczęśliwe w związku.

Lew

Randka z Lwem będzie prosta i klasyczna. Kolacja w przyzwoitej restauracji w zupełności wystarczy. Idzie to w parze razem z prostą naturą Lwa. Osoby spod tego znaku są niezwykle łatwe w obyciu. Jeśli wystawisz Lwa na randce, on zostawi Ci jedną wiadomość i wróci z podniesioną głową do domu. Będąc w związku, nie spodziewaj się długich związków. Lwy są niezwykle małomówne. Milczenie jest dla nich złotem.

Panna

Jeśli chodzi o relację z Panną, spodziewaj się wszystkiego. Od jednej skrajności w drugą. Dla jednej Panny seks na pierwszej randce jest nie do pomyślenia. Dla drugiej jest to bardzo prawdopodobne. Dla jednej liczy się osobowość, dla drugiej jedynie wygląd. Jedna szuka poważnego związku, druga jedynie przygody na jedną noc. Jedna nigdy by nie zdradziła, dla drugiej liczne romanse to część rutyny. A więc podczas randki zachowaj czujność, bo wszystkie opcje są możliwe.

Waga

Będąc z Wagą przygotuj się na namiętny romans, ale nic więcej. Osoby spod tego znaku są niezwykle skore do zdrady i z pewnością nie szukają niczego poważniejszego. Idąc na randkę, spodziewaj się czegoś prostego i klasycznego w wykonaniu Wagi. Zwróć uwagę na swój wygląd. Pomaluj się, ubierz coś lekko wyzywającego, bo tego oczekuje Waga.

Skorpion

Skorpiony uchodzą za te z bardziej namiętnych i tak też jest tym razem. Idąc na randkę ze Skorpionem miej na uwadze, że zarówno kolacja jak i śniadanie następnego ranka są wliczone w pakiecie. Skorpiony nie szukają poważnego związku, raczej partnera do łóżka. Jeśli jednak w jakiś sposób uda Ci się usidlić Skorpiona, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że skończy się to zdradą z jego strony.

Strzelec

Strzelce szukają poważnego związku, pełnego dojrzałych rozmów. Komunikacja jest dla nich jednym z kluczowych aspektów związku. Jeśli chodzi o randkowanie, to wolą zostać w domu. Obejrzeć film, wypić kilka kieliszków wina i spędzić spokojnie czas. Jednak nie daj się zwieść tej niepozornej fasadzie, Strzelce potrafią przyprawić swojemu partnerowi rogi.

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów