Wierność zapisana w gwiazdach? Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej

Katarzyna Leszczyńska 04.06.2020
Które znaki zodiaku są najbardziej skłonne do zdrady?
Fotografia: pixabay.com

Jesteście wierni, czy wręcz przeciwnie?

Niektórzy ludzie mają nieco większe problemy z wiernością od pozostałych. Są tacy, którzy nie potrafią nie zdradzać swoich partnerów, ale również i takie osoby, które pozostają wierne do końca życia i mimo wszystko. Wpływ na to w dużej mierze mają znaki zodiaku. Portal Kobieta.onet.pl przygotował charakterystykę znaków zodiaku pod kątem wierności. Które z nich wykazują się lojalnością, a które wolą się zabawić?

Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku są wierne pod jednym warunkiem – jeżeli będą mogły dominować w związku. Jeżeli zabraknie im poczucia przewagi, wówczas łatwiej będzie im skoczyć w bok.

Byk

Związek dla tego typu osób jest rzeczą świętą. Dlatego też nigdy nie dopuszczą się zdrady. Nie warto jednak ich oszukiwać, ponieważ nie potrafią jej również wybaczyć. Są bardzo oddani partnerowi, jednak potrafią być również zazdrośni i bardzo zaborczy.

Bliźnięta

Oni są jednym z najbardziej niewiernych ludzi. Łatwo wpadają w rutynę i nie potrafią długo być w jednym miejscu lub związku. Potrzebują ciągłych zmian w życiu, dlatego życie z nimi nie jest łatwe.

Rak

Tego typu osoby będą wierne, ale tylko pod jednym warunkiem – jeżeli będą rozumiane i wspierane przez partnera. Jeżeli tego nie otrzymają, mogą szukać pocieszenia w ramionach innej osoby.

Które znaki zodiaku są najbardziej skłonne do zdrady?

Lew

Choć zazwyczaj tego typu osoby są nieco bardziej egoistyczne od pozostałych, ponieważ rozpiera ich duma i chęć stawiania na swoim, cechuje ich jedna charakterystyczna rzecz – są bardzo oddane. Nigdy nie zdradzą przez to swojego partnera, nawet jeżeli w związku będzie źle. Nie potrafią też wybaczać zdrady, a jeżeli do tego dojdzie – będą się mścić.

Panna

Zawsze się starają pozostać wiernymi, jednak czasami niektóre rzeczy są silniejsze od ich postanowień. Jedyną opcją jest pilnowanie panny lub sprawienie, że jej miłość będzie na tyle silna, że nie będzie chciała nas zdradzić.

Waga

Ten znak zodiaku jest bardzo chwiejny. Przez to też z dnia na dzień mogą zdać sobie sprawę, że aktualny partner nie do końca jest tym, czego potrzebują w życiu. Dlatego też mogą pod wpływem emocji uciec w ramiona innego.

Skorpion

Ludzie spod tego znaku zodiaku są urodzonymi flirciarzami. Uwielbiają seks, a uprawianie go z jedną osobą, może sprawić, że poczują stagnację. Dlatego też albo nie zdecydują się na związek, albo będą skłonni zdradzić partnera.

Strzelec

Ten znak zodiaku nie jest urodzony do związków. Podobnie jak skorpion lubi flirt, a ich atrakcyjny charakter kusi potencjalnych partnerów. Muszą czuć zew przygody pod skrzydłami. Dlatego też częściej niż pozostali decydują się na skok w bok.

Koziorożec

Choć to rogata dusza, dużą wartość dla niego stanowi rodzina. Jeżeli zatem ma bliskich, których nie chce ranić, nigdy nie zdecyduje się na zrobienie im krzywdy. Nawet przy największej pokusie, zachowa siłę woli.

Wodnik

Jeden z najgorszych materiałów na partnera. Nie dość, że lubi skoki w bok, to jeszcze nie potrafi dbać o swojego towarzysza. Nigdy go nie ma, zajmuje się wszystkim tylko nie nami, a w dodatku nie wiemy, co w danym momencie może mu strzelić do głowy.

Ryby

Nie wiadomo, co im przyjdzie do głowy. To, że są delikatne z natury, nie znaczy od razu, że pozostaną wierne do końca życia. Ryby to prawdziwi marzyciele, lubią fantazjować, a następnie próbują za wszelką cenę wcielać te wyobrażenia w życie. Nawet jeżeli zapłatą będą uczucia partnera.  

Które znaki zodiaku są najbardziej skłonne do zdrady?
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów