Czy zodiakalna Panna rzeczywiście jest oszczędna, zorganizowana i skromna? Poznaj horoskop opisowy tego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 09.10.2018 AKTUALIZACJA: 06.11.2019
Znak zodiaku Panna
Fotografia: Shutterstock

Zastanawialiście się kiedyś, jakie są osoby spod znaku Panny? Mamy wrażenie, że narosło wokół nich wiele mitów. To przede osoby zorganizowane, towarzyskie i oddane pracy. Jakie jeszcze są zodiakalne Panny? Przekonajcie się sami!

Panny to osoby urodzone między 24 sierpnia a 23 września. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo wyważone – rozsądnie podchodzą do życia i lubią sobie wszystko zaplanować. Panny cenione są za swój profesjonalizm i bezinteresowność. Jakimi cechami jeszcze się charakteryzują? Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Osoby spod znaku Panny są oszczędne, skromne i zorganizowane. Są także bardzo systematyczne i bardzo dużo z siebie dają. Panny są profesjonalne, bardzo dokładnie, a czasami wręcz drobiazgowe. I choć podchodzą do życia zadaniowo i lubią rozwiązywać dany problem od razu, ciężko przekonać ich do zmiany własnego zdania.

Panny to bardzo oszczędne osoby! Nie obnoszą się z pieniędzmi i też nie lubią otaczać się luksusowymi przedmiotami. Są też bardzo bezpośrednie – jeżeli coś leży im na sercu, od razu to mówią. Przez to też mogą generować konflikty i uchodzić za osoby, które wszystko krytykują.

Panny otaczają się niewielkim gronem przyjaciół – wynika to z tego, że są dość nieśmiałe i nie dopuszczają do siebie ludzi. Potrafią być też małomówne. Natomiast jeżeli już kogoś poznają, są bardzo towarzyskie i wygadane.

Panna – kolor, kamień, kwiat

Żywiołem Panny jest ziemia. Kolor tego znaku zodiaku to żółty, brązowy i zielony. Kamień Panny to krzemień. Z kolei kwiatem idealnym dla Panny jest jaśmin i hiacynt. Metalem Panny jest platyna, a szczęśliwy miesiąc tego znaku zodiaku to wrzesień.

Panna – choroby

Osoby spod znaku Panny powinny szczególnie dbać o układ pokarmowy oraz oddechowy. Mają one tendencję do zatruć pokarmowych, ale też są podatne na nadciśnienie tętnicze. Panny często zmagają się z problemami tarczycy i z… łysieniem! Powinny także zadbać o swoje zdrowie psychiczne – łatwo u nich o wrażliwość, załamania nerwowe i bezsenność.

Panna w związkach z innymi znakami zodiaku

Panna w relacjach międzyludzkich wymaga cierpliwości – zanim się otworzy na drugą osobę, musi minąć trochę czasu. Poza tym Panny stawiają na konkrety i tego samego oczekują od partnera. Interesują ich poważne znajomości, a nie przelotne flirty. Osoby spod znaku Panny są bardzo opiekuńcze i można im zaufać.

Pani Panna jest bardzo odpowiedzialna i nie w głowie jej liczne romanse. Kiedy pani Panna się zakocha to na zabój. Z kolei pan Panna imponuje inteligencją, ale lubi też flirtować. Dlatego tak wielu mężczyzn spod tego znaku zodiaku to single.

Zodiakalna Panna stworzy dobry związek z Koziorożcem i Bykiem. Z kolei lepiej, aby darowała sobie próbę stworzenia relacji z Rybami, Strzelcem i Bliźniętami.

Jaka praca jest najlepsza dla Panny

Osoba spod znaku Panny jest energiczna i optymistycznie podchodząca do każdego nowego dnia i wyzwań. Panny są rozważne, dokładne i można na nie liczyć. Nie pozostawiają niedokończonej pracy, są poukładane, ale też żądne wiedzy. Przez to, że Panny same są zorganizowane, ciężko im pracować pod okiem kogoś chaotycznego i lubiącego zmiany.

Idealne zawody dla Panny to: redaktor, weterynarz, nauczyciel, adwokat, księgowy albo technik.

Sławne Panny

Wśród znanych osób jest wiele Panien. Najpopularniejsze Panny to: Michael Jackson, Freddie Mercury, Sophia Loren, Katarzyna Nosowska, Agatha Christie, Paulo Coelho, Stephen King, Cameron Diaz, Sean Connery.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te znaki zodiaku najczęściej łamią serce. Lepiej na nie uważać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów