Jeśli twój znak zodiaku znajduje się na naszej liście, lepiej uważaj! To najwięksi pechowcy

Wróżka Katerina 14.08.2018
pechowe znaki zodiaku
Fotografia: Shutterstock

Te znaki są bardzo pechowe! Jeśli, któryś z nich jest twój, lepiej uważaj.

Te znaki zodiaku nie mają co liczyć na duży spadek czy wygraną w Lotto. Sprawdź, czy twój znak zodiaku skazany jest na porażkę.

Tych 5 znaków zodiaku są największymi pechowcami

Wodnik

  • Kreatywny i żywiołowy Wodnik z założenia powinien mieć dużo szczęścia, jednak tak się nie dzieje. Dlaczego? W gwiazdach zostało ci zapisane, że każda nadarzająca się okazja do lepszego życia przejdzie ci obok nosa. Niestety, ponieważ szans od losu dostajesz bardzo wiele.

Rak

  • Czy można być największym farciarzem wśród pechowców? Owszem i ty należysz do tego grona. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, musisz zacząć ciężej pracować i planować wszystko z dużym wyprzedzeniem. Jeśli się bardzo postarasz, możesz osiągnąć sukces. Nie będzie on jednak tak spektakularny, jak u innych znaków, które mają większego farta w życiu.

Bliźnięta

  • Osoby spod tego znaku od razu powinny zakładać, że nic im nie wyjdzie. Ten znak zodiaku znany jest z braku punktualności i bardzo słabej organizacji. Życie nieustannie rzuca ci kłody pod nogi, dlatego musisz szybko wziąć się w garść!

Zobacz też: Jak znaleźć namiętnego partnera? Wystarczy sprawdzić jego znak zodiaku

Koziorożec

  • Znak zodiaku, który jest najbardziej ambitny wśród wszystkich pechowców. Jeśli należysz do grona tych osób, wiedz, że nic nie dostaniesz w życiu za darmo. Jeśli coś osiągnąłeś, to tylko dzięki swojej ciężkiej pracy i wysiłkowi, jaki włożyłeś w trakcie swojej drogi do sukcesu.

Waga

  • Ten znak zodiaku doświadcza więcej kiepskich dni w roku niż niejeden inny w całym swoim życiu. Bardzo rzadko zdarza się, aby życie układało się po twojej myśli. Nie ma szans na wygraną w karty, dlatego kasyna, omijaj szerokim łukiem.
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów