Niektóre znaki zodiaku nie mają szczęścia w miłości. Te cztery zazwyczaj wybierają nieodpowiednich partnerów

Katarzyna Leszczyńska 06.05.2020
Znaki zodiaku, które wybierają nieodpowiednich partnerów
Fotografia: pixabay.com

Jesteście wśród nich?

Niektórzy ludzie po prostu nie potrafią znaleźć odpowiedniego partnera, choć zazwyczaj bardzo się starają. Są takie typy osobowości, które przyciągają złych kandydatów do związku. Okazuje się, że może to zależeć od naszych znaków zodiaku. W zależności od tego, kiedy się urodziliśmy, możemy się dowiedzieć, czy szczęście w miłości nam sprzyja. Lub sprawdzić, czy przypadkiem od tego nie zależą nasze dotychczasowe porażki. Portal Cosmopolitan.pl przedstawił cztery znaki zodiaku, które zazwyczaj wybierają nieodpowiednich partnerów.

Baran

Te znaki zodiaku są bardzo poukładane. Lubią mieć uporządkowane życie, potrzebują zatem nieco pedantycznego partnera. Łatwo jednak się nudzą. Od czasu do czasu potrzebują oderwania od rzeczywistości i to może przerodzić się w nieodpowiednie uczucie. W pewnym momencie ich rozrywkowy partner może okazać się kimś, z kim nie potrafią spędzić reszty życia.

Lew

Ten znak zodiaku lubi niebezpiecznych partnerów. Dlatego też decyduje się na ryzykowne związki, dzięki czemu czuje się wyjątkowo, a lwy naprawdę to lubią. Problem pojawia się w momencie, gdy mają dość zabawy i potrzebują stabilizacji, jak każdy prędzej czy później. Wówczas ich niebezpieczny partner może się nie sprawdzić.

Które znaki zodiaku wybierają nieodpowiednich partnerów?

Strzelec

Ten znak zodiaku uwielbia się dobrze bawić. Przygoda to jego drugie imię. Na szlaku poznaje inne wolne dusze. Po jakimś czasie okazuje się jednak, że to tylko przelotny romans, który jest niedojrzały. Wakacyjne przygody zazwyczaj kończą się na wczasach. Trudno stworzyć z takiej długotrwały związek.

Ryby

Ryby wychodzą z założenia, że przeciwieństwa się przyciągają. Jako, że same są bardzo oddane i wrażliwe, uważają, że potrzebują osoby, która nada ich życiu odrobinę szaleństwa. Uwielbiają niebezpiecznych partnerów, przez których później cierpią. Dojrzałe ryby w pewnym momencie życia na pewno zrozumieją, że warto znaleźć kogoś nieco bardziej ustatkowanego.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów