Najgorsi szefowie według znaku zodiaku. Sprawdź, jaki jest twój?

Wróżka Katerina 09.11.2018
najgorsi szefowie znaki zodiaku
Fotografia: Shutterstock

Szefowie o tych znakach zodiaku są najgorsi. Sprawdź, z którym pracujesz.

Każdy z nas ma szefa, czasami wzbudza pozytywne emocje, ale przeważnie budzi strach. Bywa skłonny do kompromisów lub jest bardzo autorytarny. Jeśli chcesz poznać najgorszych szefów według znaków zodiaku, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Najgorsi szefowie według znaku zodiaku

Baran

  • Ten znak zodiaku jest cholerykiem. Bardzo szybko wybucha i przy okazji rzuca mocnymi słowami. Nie przyznaje się do błędu i chce, aby pracownicy wykonywali wszystkie jego polecenia.

Bliźnięta

  • Bardzo chaotyczny, jednak nie można mu odmówić zainteresowania pracownikiem. Dzięki swojej dokładności Bliźnięta widzą każdy błąd. Jeśli coś go zdenerwuje, wpada w prawdziwą furię, dlatego lepiej nie wchodzić mu w drogę.

Panna

  • Ten znak zodiaku jest bardzo formalny, dlatego nie można liczyć na kontakt z nią poza firmą. Panna to perfekcjonista, który wymaga bardzo dużo od siebie oraz innych. Nie lubi lenistwa i bardzo szybko wyłapie każdy błąd pracownika. Czasami jest zrzędliwy i bardzo krytyczny.

Zobacz także:  Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy 

Waga

  • Lepiej jest uważać na szefa spod tego znaku zodiaku. Po nim od razu widać, kiedy ma zły humor i lepiej do niego nie podchodzić. Ceni pracę w zespole, jednak jeśli się na taką decyduje lubi wytykać błędy pracownikom. Potrafi zwrócić uwagę na każdy, nawet najmniejszy błąd.

Koziorożec

  • Tytan pracy, który oczekuje, że wszyscy będą chcieli pracować po godzinach. Jest bardzo wytrwały i zawsze stara się tworzyć wszystkim zakresy obowiązków. Nie zawsze wszyscy pracownicy są w stanie spełnić jego oczekiwania. W kontaktach z pracownikami zachowuje ostrożność oraz dystans.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku  

Chcesz wiedzieć, jakie są najgorętsze znaki zodiaku? Odpowiedz na to pytanie znajdziesz poniżej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów