Osoby z tymi znakami zodiaku są najgorszymi byłymi. Lepiej na nich uważać po rozstaniu

Katarzyna Leszczyńska 03.05.2020
Ranking najgorszych partnerów według znaków zodiaku
Fotografia: pixabay.com

Na nich lepiej uważać.

Nie wszyscy dobrze radzą sobie z rozstaniem. Każdy w inny sposób przeżywa swoje emocje. Okazuje się, że na to, jak będziemy się zachowywać, duży wpływ mogą mieć nasze znaki zodiaku. Często jest tak, że bywamy nieznośni dla byłych partnerów. Okazuje się, że gwiazdy określają, w jaki sposób możemy się zachowywać w takich sytuacjach. Portal Cosmopolitan.pl przygotował ranking najgorszych byłych partnerów według znaków zodiaku. Oto pięciu liderów.

5. Bliźnięta

Osoba spod tego znaku zodiaku nie lubi być w bliższych kontaktach z byłym partnerem. W takiej sytuacji stara się po prostu zniknąć z jego życia. Nie przyjmuje do wiadomości, że można mieć byłego w znajomych na Facebooku, czy od czasu do czasu napisać i zapytać, co tam u niego. Takie rzeczy się nie wydarzą. Warto zatem dokładnie sprawdzić, czy zabraliśmy z jego mieszkania wszystkie rzeczy – potem nie będzie możliwości do zrobienia tego, ponieważ nie będziemy mieli szansy na skontaktowanie się z nim.

4. Waga

Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo długo rozpamiętują rozstanie. Jeżeli my rozstaniemy się z wagą – będzie co chwilę pisać i upewniać nas w przekonaniu, że postąpiliśmy źle. Jeżeli jakimś cudem to ona postanowi z nami zerwać – potem nie da nam żyć, żeby tylko zostawić sobie otwartą furtkę. Będzie bowiem rozmyślać i zastanawiać się nad tym, czy jej decyzja była słuszna.

Nie każdy dobrze radzi sobie z rozstaniem

3. Skorpion

Ten znak zodiaku uplasował się na podium zestawienia. On po prostu nie daje o sobie zapomnieć. Zazwyczaj robi wszystko, żeby sprawić w nas poczucie, że nigdy już nie trafimy na kogoś tak wspaniałego jak on. W rzeczywistości natomiast nie jest znakiem zodiaku stworzonym do związków. Z jakiegoś powodu się w końcu z nim rozstaliśmy.

2. Rak

Raki lubią czepiać się swoich partnerów. W związku z tym bardzo trudno się ich pozbyć. Z rakiem bardzo trudno się rozstać. Będzie nas nagabywać, nękać telefonami, nachodzić w pracy – wszystko, żeby dostać jeszcze jedną szansę. Jest to naprawdę uciążliwe dla osoby, która chce rozstać się z tym znakiem zodiaku.

1. Ryby

Niby potulne, marzycielskie – a jednak znalazły się na szczycie listy najgorszych byłych. Ryby jednak bardzo lubią się mścić na tych, kto ich skrzywdzi. Po rozstaniu z nimi można odnieść wrażenie, że za każdym rogiem czai się coś niepokojącego. Faktycznie lepiej wówczas uważać, bo ryby w rzeczywistości są nieobliczalne.  

Ryby lubią się mścić na byłym partnerze
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów