Mężczyźni z tymi znakami zodiaku są najlepszymi ojcami. Który z nich wypada najgorzej?

Anna Respondek 28.12.2017
Ojcostwo
Fotografia: Pexels

Koziorożec może być z siebie dumny. 

Znak zodiaku może ujawnić nasze skryte cechy, albo podpowiedzieć jaka pasja lub zawód będą dla nas odpowiednie. Wygląda na to, że może również określić jakim rodzicem będziemy i czy w ogóle się do tego nadajemy. 

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakim partnerem będzie twój ukochany, wystarczy spojrzeć na ten nietypowy horoskop pokazujący, które znaki zodiaku najlepiej nadają się na ojców. 

giphy-downsized (6)

12. Panna

Panna uwielbia, kiedy wszystko dzieje się według ułożonego wcześniej planu. Dlatego właśnie uważa, że również dzieci powinny zachowywać się tak, jak tego wymaga. Brak harmonii sprawia, że Panna staje się krytyczna wobec dzieci, choć kocha je ponad życie.

11. Baran

Baran ma niezwykle silny charakter, ale dzięki temu zawsze wspiera dzieci i zachęca je do rozwoju. Jego pociechy stają się szybko samodzielne i niezależne. Mężczyzna o takim znaku zodiaku może być najbardziej wspierającym tatą lub apodyktycznym ojcem z koszmarów. 

10. Skorpion

Skorpion nie potrafi tak otwarcie okazywać uczuć i czasem zdaje się być niezwykle zamknięty w sobie. Jego dzieci również mogą go w ten sposób odczytywać i czasem może brakować im czułości. Nie zmienia to jednak faktu, że Skorpion kocha swoje dzieci, dba o nie i jest im zupełnie oddany.

giphy-downsized (5)

9. Strzelec

Strzelec kocha przygody, dlatego w pierwszej kolejności nie myśli o życiu rodzinnym. Ciągnie go do różnych eskapad, jednak jeśli zdecyduje się już na ojcostwo, to jest go ciekawym w takim samym stopniu, jak całego świata. Jest zaangażowany i czasem nieco szalony.

8. Wodnik

Nie zawsze potrafi stworzyć trwałe relacje. Dopiero rodzina i najbliżsi pozwalają mu zupełnie się otworzyć i pokazać, jak ciepłym jest człowiekiem. Dzieci go inspirują, poświęca się im i uczy je ważnych rzeczy, na przykład dlaczego warto walczyć o ochronę środowiska lub wymierające gatunki zwierząt.

7. Bliźnięta

To dusze towarzystwa. Dlatego właśnie dzieci są bardzo podobne do nich i nie boją się nawiązywać kontaktów z nieznajomymi. Wspólny czas ojca z dziećmi zawsze będzie aktywny, wyjście do kina albo wycieczka. Bliźnięta starają się z całych sił stworzyć silną więź z dziećmi.

giphy-downsized (7)

6. Ryby

Mężczyźni spod znaku Ryb może nie są idealnymi ojcami, którym wystawiłoby się ocenę celującą, jednak stwarzają ze swoimi dziećmi najsilniejsze więzi. Nigdy nie brakuje im pomysłów do kolejnych zabaw i psot. Znakomicie sprawdzają się również podczas konfliktów.

5. Waga

Waga potrafi rozpoznać, kiedy dziecko ma problem i doskonale je wysłuchać. Nie krzyczy i wszystko próbuje załatwić spokojną rozmową, ponieważ to według niego najlepszy środek wychowawczy. Czasem dzieci potrafią wejść mu na głowę. 

4. Byk

Byk jest wspaniałym opiekunem. Najważniejsze dla niego jest bezpieczeństwo dzieci i to, żeby nigdy niczego im nie brakowało. Czasami walczy o to, żeby zmniejszyć swój upór i żeby nie wtrącać się w życie i decyzje swoich pociech. 

giphy-downsized (8)

3. Lew

Lew kocha marzyć i nakłania do tego także swoje dzieci. Chce, aby odniosły sukces i były w przyszłości spełnione i szczęśliwe. Uwielbia chwalić się nimi całemu światu i robi to z dumą. Dzieci mogą na niego liczyć zawsze i wszędzie. 

2. Rak

Rak jest niemalże ideałem. Tworzy z dziećmi silną więź, choć jest mężczyzną, nie boi się okazywać emocji i stara się, aby jego dzieci również się ich nie wstydziły. Dzięki jego cechom dzieci czują się zawsze bezpieczne i kochane.

1. Koziorożec

Koziorożec to numer jeden, jeśli chodzi o ojcostwo. Jest odpowiedzialny i spokojny. Ma nieograniczone pokłady cierpliwości i sumienności. Kiedy jest gotów zostać ojcem, zrobi wszystko dla swojej rodziny, gdyż jest ona dla niego najważniejsza. 

giphy
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów