Mężczyźni urodzeni w tych miesiącach są najlepszymi ojcami!

Wróżka Katerina 27.03.2020
znak zodiaku a ojcostwo
Fotografia: Shutterstock

Znaki zodiaku mogą powiedzieć o nas bardzo wiele. Zdawaliście sobie jednak sprawę z tego, że mogą również określić to, jakim będziecie rodzicem.

Mało kto wie, że istnieje bardzo duża zależność między tym, jaki mężczyzna ma znak zodiaku a jakim będzie ojcem.

Okazuje się, że planety w dniu jego urodzin zaplanowały to, jak spełni się w późniejszej roli. Dowiedz się, czy wasz obecny partner sprawdzi się w roli taty.

Znak zodiaku definiuje dobrego ojca

Niektórzy mężczyźni znacznie lepiej spełniają się w roli tatusiów. Wolą, żeby to ich partnerka pracowała, a oni zajmą się dzieckiem. Jak się okazuje, niektórzy mają do tego znacznie większe predyspozycje.

Koziorożec 22.12-19.01

  • Już od pierwszych dni chce uczestniczyć w życiu swojego dziecka. Jest bardzo cierpliwy oraz kochający. Można do niego przyjść z każdym problemem, który rozwiąże w okamgnieniu. Koziorożec ma ogromne pokłady niewyczerpanej cierpliwości, co świetnie się sprawdza, kiedy dziecko chce wyprowadzić go z równowagi.

Byk 20.04-22.05

  • Faceci spod znaku Byka zrobią wszystko, aby ich dziecko było szczęśliwe. Bardzo ciężko pracują, aby utrzymać życie swojej rodziny na jak najwyższym poziomie. Zdają sobie również sprawę, że prócz pieniędzy powinny zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo i wsparcie mentalne.

Ryby 19.02-30.03

  • Dla ojców spod znaku Ryb dziecko po przyjściu na świat jest ich oczkiem w głowie. Bardzo je kochają i chcą wychować na dobrego człowieka. Już od małego wpajają mu ważne wartości. Ojciec spod tego znaku zodiaku może być dla dziecka prawdziwym wzorem do naśladowania.

Lubisz czytać horoskopy?

Zobacz także: Horoskop tygodniowy 30.03 - 05.04. Dowiedz się, co przyniesie ci los!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów