Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej niedojrzali

Martyna Wojciechowska 20.07.2018 AKTUALIZACJA: 20.11.2019
Mężczyzna
Fotografia: Shutterstock

Poznaj niewygodną prawdę.

Mówi się, że mężczyźni dorastają znacznie później niż kobiety. Jednak są wśród nich tacy, które mają wyjątkowe skłonności do bycia wiecznymi chłopcami. Okazuje się, że znak zodiaku może mieć w tej kwestii istotne znaczenie. Sprawdź, czy ta zasada sprawdza się w przypadku twojego ukochanego.

Niedojrzali mężczyźni są spod tych znaków zodiaków

Oto 5 znaków zodiaku, które charakteryzują się niedojrzałością.

Baran

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są wyjątkowo niecierpliwi, szybko się nudzą i są żądni przygód. Ustatkowanie się to ostatnia rzecz, o jakiej mogliby pomyśleć. Wiąże się to z ich niedojrzałością.

Skorpion

Skorpiony są tajemnicze, pociągające i namiętne. Jednak mają jedną wadę - nigdy nie dojrzewają, są nieprzewidywalne i lubią intrygi. Jeśli choć raz zranimy ich uczucia, mogą stać się dla nas wyjątkowo złośliwe.

Strzelec

Faceci spod tego znaku nie znoszą ograniczeń, a wszelkiego rodzaju próby usidlenia ich kończą się fiskiem. Jednak Strzelce mają też kilka zalet - są czarujący, ciekawi świata i pozytywnie nastawieni do życia.

Lew

Lwy to urodzeni przywódcy. Lubią podejmować decyzje, stać na czele grupy i być w centrum zainteresowania. Oczekują od partnerek ciągłego wychwalania i uwagi niczym przedszkolaki.

Bliźnięta

Ci faceci tryskają pozytywną energią. Dzięki swoim szalonym pomysłom robią wrażenie na kobietach. Jednak, gdy tylko okazuje się, że są niedojrzali emocjonalnie, czar pryska...

Zobacz także: Masz siostrę? Badania wykazały, że dzięki niej jesteś lepszym człowiekiem

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów