Kobiety spod tych znaków zodiaku to najlepsze matki!

Wróżka Katerina 03.12.2018 AKTUALIZACJA: 20.11.2019
Macierzyństwo
Fotografia: Shutterstock

Sprawdź, czy znalazłaś się w tym gronie.

Zastanawiałyście się kiedyś, dlaczego dla jednych macierzyństwo sprawia mnóstwo przyjemności, a dla innych to jeden z najtrudniejszych okresów życia? Na to, jakimi jesteśmy matkami dla swoich pociech, ma wpływ wiele czynników, takich jak np. nasze zaangażowanie, relacja z partnerem czy wychowanie.

Okazuje się jednak, że w tej kwestii nie bez znaczenia jest też nasza data urodzenia. Podpowiadamy, które znaki zodiaku najlepiej odnajdują się w macierzyństwie.

Znaki zodiaku a macierzyństwo

Wróżka Miriam z portalu babygaga.com stworzyła ranking znaków zodiaków, które najlepiej sprawdzają się w roli matki. Wychowywanie dzieci to dla nich czysta przyjemność, a ich pociechy to prawdziwi szczęściarze.

1. Waga

Dzieci cię uwielbiają, bo darzysz je zaufaniem i w związku z tym dajesz im mnóstwo wolności. Nie oznacza to jednak, że na wszystko im pozwalasz. Doskonale wiesz, kiedy powiedzieć stop i przywołać je do porządku.

2. Skorpion

Kobiety spod znaku Skorpiona to matki, które od samego początku wyraźnie stawiają granice. Czasami podochodzą do swoich pociech zbyt rygorystycznie, jednak potrafią dać im też dużo wsparcia i ciepła.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które najlepiej sprawdzają się w roli ojca

3. Wodnik

Wodniki mają w sobie dużo wyrozumiałości i nigdy nie tracą zimnej krwi. Mają tylko jedną wadę - szybko tracą cierpliwość. Poza tym doskonale odnajdują się w macierzyństwie. Ich dzieci wyrastają na osoby ambitne i twardo stąpające po ziemi.

4. Lew

Masz w sobie nieskończone pokłady cierpliwości i potrafisz wyegzekwować od dziecka wydane polecenia. Kobiety spod znaku Lwa to matki idealne.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów