Osoby z jakimi znakami zodiaku są najbardziej agresywne? Na te cztery lepiej uważać

Anna Respondek 04.06.2020
Znaki zodiaku
Fotografia: Pixabay

Z nimi lepiej nie zadzierać. 

Wraz z datą narodzin każdemu człowiekowi przypisany zostaje konkretny znak zodiaku, który może wiele powiedzieć o jego przyszłości i charakterze. Jedne znaki charakteryzują się wrodzoną łagodnością, inne zaskakującą przebojowością. Okazuje się, że cztery z nich cieszą się złą sławą, bowiem według specjalistów osoby urodzone pod tymi znakami potrafią zachowywać się wyjątkowo agresywnie. Na kogo lepiej uważać?

giphy-downsized

Baran

Jego agresywność nie wyraża się w chęci do "bójki", a raczej w chęci konkurowania. Barany uwielbiają stawać w szranki i pokazywać, że są najlepsze. Aby zaspokoić swoje ambicje potrafią zachowywać się agresywnie, ale właśnie dzięki temu odnoszą sukcesy. Nie należy im jednak na to pozwalać, nie wszystkie granice są po to, aby je przekraczać.

giphy (67)

Bliźnięta

Jak pokazuje sam znak, są wyjątkowo nieprzewidywalne i bardzo często zaskakują swoim zachowaniem. Potrafią być empatyczne i troskliwe, jednak czasem przeradza się to w kontrolowanie i przejmowanie władzy nad życiem najbliższych. To sprawia, że ludzie traktują Bliźniaki jako agresywne i trudne do współżycia, choć nie do końca jest to prawdą. 

giphy (68)

Lew

To w końcu król dżungli, choć jest niezwykle temperamentny, na pierwszy rzut oka wydaje się być potulnym kotkiem. Według specjalistów ma jednak drugą ukrytą naturę. Jego bliscy mogą uważać, że jest przede wszystkim pozytywnie nastawiony do życia i świata i jest prawdziwą duszą towarzystwa, jednak w momencie nadejścia jakiś zmian, jego zachowanie zmienia się. Bój z Lwem może być naprawdę trudnym przeżyciem.

giphy-downsized

Skorpion

Bardzo łatwo się denerwuje, a kiedy już do tego dojdzie, potrafi pokąsać jak nikt inny. Zazdrość sprawia, że budzą się w nim najgorsze instynkty. Skorpiony idealnie nadają się jako postaci z dreszczowców, które po cichu knują, żeby zadać ostateczny cios. 

Kto wierzy w horoskopy? ;)

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów