14 lat temu w "To właśnie miłość" zagrał małego Sama. Dziś jest już dorosłym mężczyzną. Jak wygląda?

Anna Respondek 04.12.2017
"To właśnie miłość"
Fotografia: EAST NEWS

Aktor z powodzeniem rozwinął swoją karierę.

W 2003 roku cały świat zakochał się w komedii romantycznej "To właśnie miłość", której głównymi gwiazdami byli Alan Rickman, Emma Thompson czy Colin Firth. Wśród plejady gwiazd, w produkcji, pojawili się również młodzi aktorzy dopiero zaczynający przygodę z filmem. Między innymi Thomas Brodie-Sangster wcielający się w rolę małego Sama. 

Od premiery obrazu minęło już 14 lat, a Thomas z małego chłopca zamienił się w dorosłego mężczyznę. 27-latek z powodzeniem grywa w różnych filmach i serialach. W 2015 roku pojawił się w obrazie "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy" jako jeden z Oficerów Najwyższego Porządku. W przyszłym roku będzie można go zobaczyć w trzeciej części popularnego thrillera dla młodzieży "Więzień labiryntu: Lek na śmierć". Miłośnicy nagradzanego serialu "Gra o Tron" mogą kojarzyć go z roli Jojena Reeda, który pomagał Branowi znaleźć trójoką wronę. 

W 2017 roku aktor wziął udział w sequelu "To właśnie miłość" pod tytułem "Red Nose Day Actually", który został wyprodukowany przez stację BBC. Była to krótka produkcja trwająca 15 min i pokazująca dalsze losy niektórych bohaterów. 

Na koniec mała ciekawostka, Thomas jest kuzynem znanego brytyjskiego aktora Hugh Granta

Bardzo się zmienił? ;)

thom
Fotografia: Instagram/iamthomassangster
thom1
Fotografia: Instagram/iamthomassangster
thom12
Fotografia: Instagram/iamthomassangster
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów