Za te "małe dziwactwa" kochają cię inni. Każdy znak zodiaku ma swoje charakterystyczne cechy

Katarzyna Leszczyńska 27.04.2020
O ludzkich dziwactwach znaczą znaki zodiaku
Fotografia: pexels.com

Inni je doceniają.

Wszędzie mówi się o tym, że znaki zodiaku określają ludzkie charaktery. Portale rozpisują się na temat dopasowania w związku na podstawie gwiazd, a nawet upodobań muzycznych. Każdy człowiek ma w sobie pewne drobne dziwactwa, które odróżniają go od reszty społeczności. Jak się okazuje, również one są uwarunkowane znakami zodiaku. Portal Bustle.com przygotował listę takowych dziwactw.

Baran uwielbia tańczyć

Gdy wchodzą na parkiet, nie sposób ich od niego oderwać. Nie zważają na to jak wyglądają, ani kogo dookoła potrącają. Liczą się tylko oni, grająca muzyka i kawałek wolnego miejsca do tańca. Najlepszym sposobem na poderwanie barana jest właśnie zabranie go do klubu.

Byk uwielbia jeść

I nie chodzi o to, że na każdym kroku muszą podjadać. Przede wszystkim mogą jeść jeden posiłek godzinami, co wprawia w irytację jego towarzyszy, jednak dla niego jest największą rozkoszą. Wszystko dlatego, że wówczas może delektować się każdym kęsem pysznego jedzenia.

Bliźnięta lubią się ekscytować

I zawsze znajdą ku temu powód. To może być post znajomego na Facebooku, albo zwyczajnie plotka o jakiejś znanej osobie. Wszystko wprawia ich w euforię. Uwielbiają gry zespołowe, oglądanie rozgrywek sportowych i teleturniejów, gdzie za każdym razem próbują zgadnąć prawidłową odpowiedź.

Rak często włącza matczyny instynkt

Chodzi tu zazwyczaj o prowizoryczną pomoc bliźniemu. Nie pozostawią w potrzebie żadnego zwierzęcia, a tym bardziej dziecka. Na ich widok od razu mają świeczki w oczach. To czyni z nich też najsympatyczniejsze osoby pod słońcem, na które zawsze można liczyć.

Raki są bardzo pomocne

Lew to perfekcjonista w kwestii zdjęć

Nikt tak często jak lew nie powie ci, że źle wyszedł na tym zdjęciu. Nikt też nie ma takiego wyczucia artystycznego jak on. Każde jego zdjęcie musi być perfekcyjne. I uwielbia dzielić się nimi na Instagramie lub Facebooku. Wszystko dlatego, że kocha zatrzymywać chwile i udostępniać swoje wspomnienia. Nie można mu mieć zatem za złe kolejnej wspólnej fotki przez niego wrzuconej do Internetu.

Panna obsesyjnie planuje

Wszystko muszą mieć spisane na liście i uporządkowane. Inaczej nie wpadnie na pomysł, żeby zrobić coś nadprogramowego. Choć mało w nich spontaniczności, nigdy nie przyjdą nieprzygotowani na spotkanie – to nie w ich stylu.

Waga to urodzony dyplomata

Mogą być niekiedy irytujący, ze względu na to, że lubią się wtrącać w nieswoje sprawy. Jednak każdy, komu doradzą, prędzej czy później im za to podziękuje. Zawsze potrafią podpowiedzieć, co zrobić, żeby było dobrze.

Skorpion ma doskonałe zdolności śledcze

Czasami można się zdziwić, jak wiele wiedzą na czyjś temat lub przerazić, jeżeli informacje, które zdobyli, dotyczą nas samych. Większość tzw. „stalkerów” zapewne urodziło się pod tym znakiem. Ich umiejętności jednak mogą być pomocne, np. do sprawdzenia, kto się w kim zakochał.

Skorpion to urodzony stalker

Strzelec uwielbia niezwykłe opowieści

Jego historie jednak zazwyczaj dotyczą tylko tego, co go interesuje. A to oznacza, że często zanudza swoich słuchaczy. Da się jednak do tego przyzwyczaić. Nie trzeba się z nim zgadzać, on sam najlepiej zgadza się ze sobą. Warto jednak, podczas spotkań z nim, zapewnić sobie i jemu jakąś rozrywkę, żeby oszczędzić sobie wielowątkowych historii.

Koziorożec docenia drobne rzeczy

To jest osoba, która zawsze będzie doceniać najdrobniejsze szczegóły w życiu. Dzięki temu we wszystkim potrafi dostrzec piękno. Pomagają też najbliższym cieszyć się z prostych rzeczy, dzięki czemu życie ich i ludzi wokół nich zawsze jest pełne optymizmu.

Wodnik bywa perwersyjny

Ludzie zazwyczaj nie potrafią opowiadać o swoich przeżyciach seksualnych. Wodnicy jednak nie mają z tym problemu. Są bardzo otwartymi ludźmi i potrafią rozmawiać na każdy temat – nawet najbardziej intymny. Przez to też kojarzą się innym z perwersją.

Ryby śnią na jawie

Ludzie spod tego znaku to straszni marzyciele. Niekiedy przez to bywają odrealnieni od rzeczywistości. Uwielbiają śnić i są doskonałymi interpretatorami marzeń sennych. Wszystko to sprawia, że ludzie ich lubią, choć bywają mało samodzielni.

Ryby to marzyciele
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów