Jakie są zodiakalne Ryby? Poznaj horoskop opisowy Ryb

Wróżka Katerina 16.10.2018 AKTUALIZACJA: 06.11.2019
Znak zodiaku ryby
Fotografia: Shutterstock

Ryby to znak zodiaku, który w życiu kieruje się intuicją, cechuje go empatia oraz interesuje się sztuką. Osoby spod tego znaku zodiaku są wrażliwe i krytyczne wobec siebie. Sprawdź, czym jeszcze się charakteryzują Ryby.

Osoby spod tego znaku zodiaku mają problemy w podejmowaniu decyzji, ponieważ są z natury bardzo zmienne. Mimo że niektórzy mogą sądzić, że Ryby są słabe psychicznie i nie mają siły walczyć o swoje marzenia, to jednak są w stanie osiągnąć ogromny sukces dzięki swojej intuicji i instynktowi.

Zobacz także

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ryby to znak zodiaku podatny na wpływy, chwiejny emocjonalnie i wrażliwy na cudzą krzywdę. Osoby urodzone w okresie od 19 lutego do 20 marca mają skłonności do stawiania się w roli ofiary. Za to są szczere, otwarte i empatyczne, dlatego są dobrym materiałem na przyjaciół.

Ponadto zodiakalne Ryby są bardzo ufne i łatwo poddają się sugestiom innych osób. Stąd ich skłonności do częstej zmiany zdania. Ryby charakteryzują się też brakiem konsekwencji i samodyscypliny oraz poświęcają się dla innych, często zapominając o sobie.

Ryby – kolor, kamień, kwiat

Rybom patronuje żywioł wody i właśnie dlatego są chwiejne emocjonalnie. Szczęśliwymi kolorami Ryb są morska zieleń i fiolet.

Szczęśliwe kamienie to perła, koral, chryzolit. A szczęśliwe rośliny to dziewanna, irys, leszczyna i wierzba.

Choroby, które dopadają osoby spod znaku Ryb

Ryby często popadają w nałogi. Zdarza się też, że cierpią na bezsenność i alergie.

Zobacz także:  5 najseksowniejszych kobiet według znaku zodiaku. One ociekają seksem!

Ryby w związkach z innymi znakami zodiaku

Ryby doskonale odnajdują się w związkach z Rakiem i Skorpionem. Zaś powinny unikać Bliźniąt, Panny i Strzelca.

W związkach Ryby są bardzo czułe, emocjonalne, oddane, kochające i niezwykle troskliwe. Poza tym starają się unikać osób agresywnych, zmanierowanych i zbyt głośnych.

Jaka praca jest najlepsza dla Ryb

Ryby lepiej radzą sobie w wolnych zawodach niż w pracy na etacie. Z racji tego, że Ryby są bardzo kreatywne, powinny decydować się na pracę artystyczną. Dziedziny, w których z pewnością się odnajdą, to pisanie, aktorstwo i muzyka.

Sławne Ryby

Popularne osoby spod znaku Ryb to Marie-Madeleine de Lafayette, Róża Luksemburg, Jean Harlow, Michał Anioł, Victor Hugo, Albert Einstein, Andrzej Wajda, Elizabeth Taylor, Michael Caine, Sharon Stone, Chuck Norris, Bruce Willis, Rihanna, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Zdzisław Beksiński, Fryderyk Chopin, Jarosław Iwaszkiewicz, Zygmunt Krasiński, Justin Bieber, Sandro Botticelli, Georg Ohm, Antonio Vivaldi, Flavor Flav, Andrzej Grabowski, Ryszard Kapuściński, Jakub Gierszałur.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zastanawiasz się, z jakim znakiem zodiaku stworzysz poważny związek? Na te 3 znaki uważaj! One potrafią złamać serce!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów