Jaki partner może okazać nam najwięcej uczuć? Te 4 znaki zodiaku są najczulsze w związku

Katarzyna Leszczyńska 19.12.2017 AKTUALIZACJA: 20.11.2019
Najczulsze znaki zodiaku
Fotografia: pixabay.com

Oni uwielbiają dzielić się swoimi uczuciami z partnerem.

Jedni ludzie mają tendencję do pokazywania swoich uczuć, inni do mówienia o nich, a jeszcze inni są po prostu bardziej skryci. To, jak czuli jesteśmy dla naszego partnera, ma wiele wspólnego z naszą osobowością. Okazuje się, że moment, w którym się urodziliśmy i nasz znak zodiaku mogą mieć na to ogromny wpływ. Portal Bustle.com przygotował zestawienie najczulszych znaków zodiaku. Czym się charakteryzują najbardziej romantyczni ludzie?

Byk

Dla tego znaku zodiaku niezwykle istotny jest kontakt fizyczny. Poprzez dotyk najlepiej okazują swoje uczucia. Wszystko, co związane jest z miłością, kojarzy im się również ze zmysłowością. Dlatego też bardzo istotny w związku jest dla nich seks. Ale zawsze towarzyszy mu romantyczny klimat. To właśnie byk należy do tych osób, które na łóżku rozsypują płatki róż i dbają o odpowiedni nastrój w każdej sytuacji.

Lew

Astrolodzy twierdzą, że ten znak zodiaku jest najbardziej skoncentrowany na sprawach sercowych. Dlatego też jest niezwykle czuły dla swojego partnera. W związku niezwykle liczą się dla niego uściski, trzymanie za rękę – wszelkie drobne rzeczy, które mogą sprawić, że jest blisko z ukochanym. Oprócz tego sam potrzebuje dużej ilości uczuć ze strony partnera. Jeżeli zatem chcemy być z nim w długim związku, warto poświęcić mu całą swoją uwagę. Na pewno to doceni.

Lwy uwielbiają pokazywać swoje uczucia w związku

Waga

Wagi lubią wyrażać swoją wrażliwość poprzez zachowania w stosunku do partnera. Ich romantyzm sięga zazwyczaj zenitu. Piszą listy miłosne, wiersze i piosenki na cześć ukochanego. Szybko się zakochują, ale jak to robią – to na zabój. Mogą mieć jednak problem z wiernością, ponieważ uczuciem potrafią obdarzyć więcej niż jedną osobę. Każdego jednak doceniają i akceptują w 100%.

Ryby

Ten znak charakteryzuje się głębokim współczuciem. Dlatego też ryby mogą wydawać się w związku nieco zbyt opiekuńcze. W ten sposób jednak wyrażają swoją czułość. Jeśli jednak otrzymają od kogoś pozytywne emocje, zawsze oddadzą je i to ze zdwojoną siłą. Jeżeli traktuje się ryby dobrze, one nigdy nie będą mogły skrzywdzić drugiej osoby. Kochają bezwarunkowo i dają z siebie naprawdę dużo. 

Ryby opiekują się swoim partnerem
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów