Jaka jest zodiakalna Waga? Poznaj horoskop opisowy Wagi

Wróżka Katerina 09.10.2018 AKTUALIZACJA: 06.11.2019
Waga znak zodiaku
Fotografia: Shutterstock

Waga to znak zodiaku osób urodzonych między 23 września a 22 października. Wagi najbardziej cenią sobie harmonię, są wrażliwe na piękno i unikają konfliktów. Zodiakalna Waga stara się być dla wszystkich uprzejma, jest niezwykle towarzyska i taktowna. Ma jednak problem z podejmowaniem decyzji.

Waga to znak zodiaku jedyny w swoim rodzaju. W każdej stresującej sytuacji w każdy możliwy sposób dąży do równowagi. Z racji tego, że jej żywiołem jest powietrze, uchodzi za osobę oderwaną od otaczającej ją rzeczywistości. Wagi uważają się za osoby słowne i poukładane, jednak w rzeczywistości jest zupełnie na odwrót. Jest chaotyczna i często nie dotrzymuje obietnic.

Zobacz także

Waga (23 września – 22 października)

Waga z jednej strony lubi bujać w obłokach, z drugiej zaś stara się czuć kontrolę nad sytuacją. Dzięki temu, że jest bezkonfliktowa i otwarta na innych, trudno jej nie lubić.

Zna dobre maniery, ma w sobie wdzięk i umiejętność wybrnięcia z każdej, nawet najbardziej niezręcznej sytuacji.

Waga ma pozytywne podejście do życia. Zwykle więcej wymaga więcej od siebie niż od innych i ma skłonności do autokrytycyzmu.

Zodiakalna Waga chwali się każdym swoim osiągnięciem. Nie znosi ryzyka, dlatego stara się unikać wszelkiego rodzaju niepewnych sytuacji. Najważniejsze są dla niej spokój i harmonia.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Waga – kolor, kamień, kwiat

Żywiołem Wagi jest powietrze. Jej kolorem jest niebieski, a planetą - Wenus. Kwiaty najbardziej pasujące do Wagi to malwa, aloes i figowiec pospolity. Zaś jej szczęśliwe kamienie to diament, szmaragd, opal oraz szafir.

Prezenty, które najbardziej spodobają się Wagom to: czekoladki, kwiaty, wycieczki, luksusowe podarunki i kosmetyki.

Choroby, które dopadają osoby spod znaku Wagi

Wagi najczęściej mają problemy z układem moczowym, a w szczególności z nerkami. Najczęstszymi przypadłościami Wag są kamienie nerkowe i wielomocz.

Waga w związkach z innymi znakami zodiaku

Partner Wagi nie może narzekać na nudę w związku. Życie z nią dostarcza ciągłych niespodzianek. Wybranek/wybranka Wagi musi mieć na uwadze jej zmienność nastrojów. Waga zwykle wybiera opanowanych partnerów, którzy mają swoje zdanie, z łatwością podejmują decyzje i mają dobre maniery.

Waga w nerwowych sytuacjach bywa nieprzewidywalna. W takich sytuacjach zachować spokój i opanowanie zamiast dolewać oliwy do ognia. W innym wypadku osoba spod znaku Wagi może wywołać wielką awanturę.

Waga w związku najlepiej dogada się z Bliźniętami i Wodnikami. Natomiast nie powinna tworzyć związku z Koziorożcami, Baranami i Rakami.

Jaka praca jest najlepsza dla Wagi

Waga najlepiej odnajduje się jako:

  • radca prawny,
  • prawnik,
  • psycholog,
  • kompozytor.

Sławne Wagi

Paulina Borghese, Oskar Wilde, Romy Schneider, Denis Diderot, Rita Hayworth, Mahatma Gandhi, Le Corbusier, John Lennon, Lech Wałęsa, Bob Geldof, Kate Winslet, Roger Moore, Eminem, Maria Dąbrowska, Snoop Dogg, Katarzyna Cichopek, Jean Claude Van Damme, Will Smith, Art Blakey (Abdullah Ibn Buhaina), Tim Robbins.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zastanawiasz się, z jakim znakiem zodiaku stworzysz poważny związek? Na te 3 znaki uważaj! One potrafią złamać serce!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów