Jak zwalczyć stres według znaku zodiaku? Te sposoby są bardzo proste!

Wróżka Katerina 09.04.2020
smutne osoby
Fotografia: Shutterstock

Stres może dotknąć nas w każdej chwili. Sprawdźcie, jak sobie z nim poradzić według znaku zodiaku.

Stres dotyka każdego z nas, jednak mało kto wie, że każdy znak zodiaku stresuje się inaczej i ma różne techniki radzenia sobie z nim. Sprawdźcie, jak poradzić sobie w stresujących sytuacjach w bardzo łatwy sposób.

Jak poradzić sobie ze stresem według znaku zodiaku?

Baran

 • Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo aktywne i niezbyt często się stresują, jeśli jednak czymś się martwią, powinny skupić się na innych sprawach. W tym przypadku pomoże zwiększenie aktywności fizycznej.

Byk

 • Byki bardzo źle reagują na porażkę, dlatego powinny rozluźnić napięcie za pomocą medytacji. Wyciszenie, nawet 10-minutowe sprawi, że osiągną spokój.

Bliźnięta

 • Osoby spod znaku Bliźniąt mają bardzo wesołe nastawienie do życia. Nie lubią jednak rutyny, jeśli dojdzie do tego stres, mogą czuć się naprawdę źle. Wtedy najlepiej będzie gdzieś wyjechać i w trakcie podróży uporządkować myśli.

Rak

 • Raki są najwrażliwszymi znakami zodiaku. Bardzo często czują się zranione i zestresowane. Uwolnijcie swoje umysły od lęków poprzez medytację. Możecie wykonywać ją rano oraz wieczorem.

Lew

 • Lwy odczuwają samotność, kiedy nie ma przy nich rodziny i przyjaciół. Aby przestać zamartwiać się na zapas warto odciągnąć myśli od problemu, na którym się skupiamy. Dobry film czy książka okażą idealną propozycją.

Panna

 • Perfekcjonizm Panny może przynieść jej sporo kłopotów, ponieważ zawsze działają na największych obrotach. To właśnie przez to mogą popaść w stres. Poradzicie sobie z nim jedynie, jeśli zajmiecie się czymś relaksującym. Może to być rozwiązywanie krzyżówek lub joga.

Waga

 • Życie Wag zazwyczaj jest bardzo ułożone i zaplanowane. Jeśli tak nie jest, ten znak zodiaku szybko popada w różnego rodzaju lęki. Warto więc zadbać, o to, żeby przestał otaczać was chaos. Postarajcie się być bardziej zorganizowani, a problem sam zniknie.

Skorpion

 • Skorpiony są bardzo tajemnicze i wrażliwe. Okazuje się, że kiedy odczuwają duży stres, powinny wyciszyć się za pomocą swojego hobby. Śpiew, taniec lub malowanie sprawią, że znowu poczują ulgę.

Strzelec

 • Strzelce wpadają w stres, kiedy odczuwają nudę. Wtedy właśnie skupiają się na sprawach nieistotnych, na które nie powinny zwracać większej uwagi. Jeśli chcą przestać się stresować, powinny skupić się na swoich kontaktach z otoczeniem. Szczera rozmowa z bliskimi może przynieść prawdziwe ukojenie.

Koziorożec

 • Większość osób spod tego znaku zodiaku jest ambitna i bardzo zdyscyplinowana. Bardzo często Koziorożce stresują się brakiem zajęcia. Wtedy warto wziąć kilka wdechów i uspokoić się przy pomocy technik medytacji.

Wodnik

 • Osoby spod znaku Wodnik świetnie wiedzą, jak prawidło się relaksować. Kiedy się zbytnio stresują, bardzo często zaczynają rozwijać swoje pasje czy poznają nowe hobby. Najbardziej lubią zajęcia twórcze: malowanie, rysowanie czy haftowanie.

Ryby

 • Ryby są wrażliwe do granic możliwości. Postrzegani przez świat jako osoby kruche i bardzo emocjonalne, nie mają zbyt dużej odporności na stres. Jeśli się denerwują, powinny skupić się na malowaniu, szyciu oraz robieniu na drutach.

Jaki masz znak zodiaku?

Zobacz także: Mężczyźni urodzeni w tych miesiącach są najlepszymi ojcami!

Quiz o gwiazdozbiorach
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz gwiazdozbiory?

Quiz o gwiazdozbiorach

1. Czy gwiazdozbiory określa Międzynarodowa Unia Astronomiczna?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów