Jak odzyskać zodiakalnego Strzelca? Warto wiedzieć o jednej rzeczy

Wróżka Katerina 04.08.2020 AKTUALIZACJA: 04.08.2020
zakochana para
Fotografia: Shutterstock

Poznaj sposób na to, by odzyskać zainteresowanie Strzelca. Co zrobić, aby wrócił do twojego życia?

Mężczyzna i kobieta Strzelec w miłości wyróżniają się pośród innych znaków przede wszystkim swoją radością życia. Kiedy staramy się odzyskać miłość osoby spod tego znaku, może nam to zarówno pomóc, jak i zaszkodzić...

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Strzelca

Mężczyzna Strzelec - jak go odzyskać?

Nie odzyskiwać go! Oto najlepsza odpowiedź. Jeśli będziesz się o niego starać po rozstaniu, tylko go do siebie zniechęcisz. Musisz przyjąć do wiadomości, że prawdopodobnie pocieszył się w ramionach innej kobiety - Strzelec lubi zdobywać, a poza tym jest wiecznym chłopcem. Kiedy będzie miał do wyboru niezobowiązujący romans w początkowej, ekscytującej fazie i stresujące rozmowy z tobą, będzie od ciebie uciekał. Nie możesz w żaden sposób pokazywać, że jest ci przez niego smutno albo za nim tęsknisz. Powinnaś się zachować zupełnie odwrotnie.

Nie pisz i nie dzwoń. Zacznij sobie przypominać, co najbardziej cię cieszy i rób to. Publikuj zdjęcia na serwisach społecznościowych - niech wie, że realizujesz swoje pasje i podróżujesz po świecie. Kiedy poczuje się zaciekawiony na tyle, że się do ciebie odezwie, potraktuj go po kumpelsku, jakbyś zupełnie za nim nie tęskniła. Poczuje się odepchnięty i... Będzie to dla niego sygnał, żeby zdobyć cię jeszcze raz!

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Strzelec - jak ją odzyskać?

Jeśli chcesz odzyskać kobietę spod znaku Strzelca, postaraj się ją rozbawić. Wnieś do jej życia trochę radości, organizując coś specjalnie dla niej. Przychodź zawsze w dobrym humorze i często żartuj. Nie wprowadzaj nerwowej atmosfery, bo nie przepuści okazji do kłótni i wtedy na pewno się przekonasz, jak ognisty ma temperament. Jeśli nie wyprowadzisz jej z równowagi i nie sprowokujesz jej do złości, a zamiast tego nakłonisz do wspólnej zabawy, zacznie się zastanawiać, czy nie popełniła błędu, kiedy od ciebie odeszła.

O wiele bardziej niż poważne rozmowy o miłości sprawdzą się żartobliwe sugestie, by do siebie wrócić i przeżyć razem jeszcze jedną przygodę. Pokaż jej, że zawsze będziecie przyjaciółmi, ale o wiele przyjemniej jest się przecież przytulić...

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów