Jak odzyskać zodiakalnego Koziorożca? Warto pamiętać o jednej rzeczy

Wróżka Katerina 07.08.2020
zakochana para
Fotografia: Shutterstock

Odzyskanie miłości osoby spod znaku Koziorożca nie będzie najprostsze. Jeśli jednak będziesz pamiętać o tym, co jest dla nich wartością, może ci się to udać!

Mężczyzna i kobieta Koziorożec w miłości bezwzględnie domagają się szacunku. Jeśli chcesz, by Koziorożec do ciebie wrócił, musisz mieć to na względzie. W przeciwnym wypadku twoje starania nie przyniosą pożądanego skutku. Sprawdź, co zrobić, żeby odnowić wasz związek!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Mężczyzna Koziorożec - jak go odzyskać?

Niezależnie od wieku, jest nad wyraz poważny i dojrzały. Wiele go kosztuje, żeby obdarzyć kogoś zaufaniem, otworzyć się przed nim i pokochać. Małomówny, trochę niedostępny, chowa się za murem z obawy przed zranieniem. Kiedy już postanowi się poddać i zaakceptuje rodzące się uczucie, bardzo głęboko przeżywa każde niepowodzenie w relacji. Jeśli dojdzie do rozstania, zamyka się na długi czas. Przekonuje samego siebie, że nigdy więcej nie pozwoli sobie na taką słabość, żeby dać się ponieść romantycznym mrzonkom i pozwolić na to, by zakochanie sprowadziło do jego życia uczucie porażki. Możesz być pewna, że po zerwaniu o wiele bardziej niż zwykle zaangażuje się w pracę i skupi się na karierze. Postawi sobie poprzeczkę tak wysoko, że nie będzie miał czasu rozpamiętywać waszego związku.

Jeśli chcesz go odzyskać, musisz się liczyć z możliwością odrzucenia. Koziorożec zwyczajnie nie będzie chciał ryzykować. Jeśli jednak wykażesz się wytrwałością, a nade wszystko okażesz mu cierpliwość i szacunek, może uda ci się go nakłonić do ponownego spotkania. Zainteresuj się wtedy jego ambicjami, wspieraj go i uważnie słuchaj. Na pewno nie będzie miał ochoty na roztrząsanie uczuć. Jak sprawdzić, czy masz jeszcze szansę na powrót? Słuchaj jego żartów. Mężczyzna Koziorożec wyznaje swoje przywiązanie w żartach, jednocześnie podkreślając swój dystans. Odpowiedz tym samym, a może zaczniecie o tym mówić pół żartem, pół serio. Udowodnij wtedy, że zasługujesz na to, by ponownie ci zaufał.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Koziorożec - jak ją odzyskać?

Jest pełna godności i nie zniesie jakiejkolwiek formy lekceważenia. Jeśli rozstaliście się dlatego, że ignorowałeś jej potrzeby albo pozwoliłeś sobie na złe traktowanie, może stać się chłodna i wyniosła. Okłamałeś ją? Ponowne zdobycie jej zaufania będzie nie lada wyzwaniem. Jest to jednak forma testu dla ciebie - pani Koziorożec doskonale wie, że jest warta tego, żebyś wytrwale i konsekwentnie okazywał jej swoją skruchę. Chce być pewna, że to nie jest dla ciebie przelotny kaprys i że myślisz o niej poważnie. Jeśli twoje intencje są niejasne, zorientuje się od razu i skonfrontuje cię z tym, domagając się konkretów. Wywijając się od odpowiedzi, stracisz szansę na dalszą rozmowę.

Potrzebuje mężczyzny, na którym będzie mogła polegać - a skoro już raz w ciebie zwątpiła, teraz musisz włożyć wiele zaangażowania w to, żeby zmieniła zdanie. Ta kobieta nie będzie tolerować nikogo, kto zamierza pojawiać się i znikać, nie dostrzegać jej uczuć albo stawiać ją na drugim miejscu. Sama oferuje solidną i trwałą relację, więc nikomu nie pozwoli spotykać się z nią tylko dla zabawy. Jeśli jednak przekonasz ją, że naprawdę ją szanujesz, postanowi dać ci drugą szansę.

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów