Jak odzyskać zodiakalną Pannę? Ta rada może cię zaskoczyć

Wróżka Katerina 21.07.2020
zakochana para
Fotografia: Shutterstock

Nie ma znaczenia, czy rozstaliście się po awanturze czy po prostu dlatego, że wasze uczucie się wypaliło. Jeżeli chcesz kiedykolwiek odzyskać uczucie Panny, jest tylko jedna rzecz, którą możesz zrobić. Zaskoczy cię, jakie to proste.

Panna w miłości daje oparcie, o którym każdy marzy. Jednak po rozstaniu jej nastawienie bardzo się zmienia. Kobieta i mężczyzna Panna w związku są lojalni do tego stopnia, że jeśli nastąpi zerwanie, były partner znajduje się w trudnym położeniu. Istnieje podobno tylko jeden sposób na to, by odzyskać Pannę... Sprawdź, co to takiego!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Panny

Mężczyzna Panna - jak go odzyskać?

Rozstaliście się w zgodzie i za nim tęsknisz? Być może on też się zastanawia, czy nie popełniliście błędu, kiedy zerwaliście. Jednak jeżeli zaatakujesz wprost, zupełnie go tym spłoszysz. Porozmawiaj z nim o czymś ciekawym, nie poruszając przy tym tematu waszego związku. Zaproponuj niezobowiązujące wyjście, podczas którego przez cały czas zachowuj się z klasą i trzymaj odpowiedni dystans. Jeśli będziesz opanowana i miła, a rozmowa między wami będzie mu się wydawała interesująca, sam przestanie rozumieć, dlaczego zerwaliście. Wystarczy jednak, że chociaż trochę zaczniesz się mu narzucać. Wycofa się natychmiast. Sposobem na odzyskanie go jest zachowywanie się tak, jakbyś wcale się nie starała o jego uczucia.

Pokłóciliście się o coś? Uważaj. Mężczyzna spod znaku Panny będzie musiał w pierwszej kolejności udowodnić, że ma rację. Pozostanie nieustępliwy i nie zareaguje na żadną formę próby ponownego nawiązania kontaktu. Możesz sobie odpuścić SMS-y, telefony i wystawanie pod jego oknami. Jeśli zaczniesz bombardować serduszkami jego social media, pomyśli, że zwariowałaś. Uraziłaś go? Uważaj tym bardziej, bo tylko czeka na okazję, żeby się na tobie zemścić! Jaki jest więc sposób, żeby wszystko ci wybaczył i sam do ciebie przyszedł? Zgadłaś. Nie możesz się do niego odzywać. Tego jednego nie zniesie. I wtedy napisze sam.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Kobieta Panna - jak ją odzyskać?

Także i w przypadku kobiety Panny najlepszy efekt przyniesie zachowywanie się tak, jakbyś nie dążył do niczego poza odnowieniem znajomości. Jeśli zraniłeś lub oszukałeś Pannę, musisz odczekać jakiś czas z przeprosinami, nawet jeśli wyrzuty sumienia nie dają ci spać po nocach. Powód? Ona potrzebuje czasu, żeby przestać cię rozliczać w myślach za to, co zrobiłeś i przypomnieć sobie, że nie zawsze byłeś taki zły. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest odzyskiwanie jej uczucia w spontaniczny i nieprzemyślany sposób, z lekkością, a nawet nonszalancją. Pokaż jej, że nie traktujesz jej poważnie i rzuć tekst: "Ale o co ty się obrażasz? O co ci chodzi?" - na zawsze ją straciłeś. Musisz przeprosić. I musisz zrobić to szczerze. Jednak nie licz na to, że od razu po tym kobieta spod znaku Panny rzuci ci się w ramiona. Daj jej oswoić się z sytuacją, utrzymując relację na koleżeńskiej stopie i panując nad własnymi emocjami.

Z biegiem czasu może uda ci się skruszyć chłód w jej sercu, jeśli pokażesz, że wciąż się nią opiekujesz. Dopytuj, jak się czuje, czy jej nie zimno i czy nie jest głodna. Okazuj jej szacunek i jak najlepsze maniery. Niech nabierze pewności, że twoje zachowanie przy rozstaniu to była tylko jednorazowa słabość, po której wciąż pozostajesz jej oddany. Rozważy wtedy możliwość, by ponownie ci zaufać.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalną Pannę? Bez tego triku może ci się nie udać

Chociaż wydaje się to trudne, żeby odzyskać zodiakalne Panny najlepiej jest przez jakiś czas trzymać dystans. W miłości czasem lepiej jest... nie robić nic, by ktoś ponownie się nami zainteresował. W przypadku tak upartych osób jak kobieta i mężczyzna spod znaku Panny to zdecydowanie najlepsza rada. Nie spieszcie się i dajcie im czas.

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów