Każdemu znakowi zodiaku przypisana jest wyjątkowa cecha. Co nas wyróżnia?

Katarzyna Leszczyńska 01.05.2020
Gwiazdy wyznaczają niepowtarzalne cechy charakteru
Fotografia: pexels.com

Dzięki znakom zodiaku jesteśmy wyjątkowi.

Gwiazdy już od czasów Babilończyków wyznaczały istotne dla ziemian rzeczy, np. pory roku. To, w jakim okresie się rodzimy, ma wpływ na nasz późniejszy charakter. Choć ludzie coraz rzadziej polegają na znakach zodiaku, wciąż zaglądają w horoskopy, żeby dowiedzieć się, co ich czeka w bliższej, bądź dalszej przyszłości. Portal Bustle.com do każdego znaku zodiaku przyporządkował cechy, które sprawiają, że ludzie urodzeni w danym okresie są niepowtarzalni.

Baran

Ich dewizą jest hasło YOLO, czyli żyje się raz. Są niezwykle lekkomyślni, przez co często wpadają w tarapaty. Dzięki temu jednak mogą przeżyć również przygodę swojego życia.

Byk

Potrafią cieszyć się życiem, choć są bardzo pracowici. Zazwyczaj traktowani są jako najbardziej cierpliwi osobnicy w okolicy. Potrafią być niezwykle namiętnymi kochankami i bardzo ważna jest dla nich bliskość innego człowieka.

Bliźnięta

Są rządne przygód, jednak to właśnie pod tym znakiem zodiaku rodzi się najwięcej „hipsterów”. Bliźnięta w bardzo dużej mierze stawiają na oryginalność, zwłaszcza w kwestii gustów związanych ze sztuką. Wolą raczej niszową muzykę niż popularną, przez co bywają wyalienowane.

Rak

Pod tym znakiem zodiaku rodzą się prawdziwi romantycy. Lubią rywalizację i są znane z bardzo dobrego gustu, zarówno w kwestii wyglądu, jak i ludzi. Są urodzonymi negocjatorami.

Lew

To oczywiście naturalni przywódcy. Są przyjaźni dla otoczenia, choć bardzo trudno ich rozgryźć. Niekiedy bywają fałszywi. Jeżeli jednak trzeba rozwiązać jakąś problematyczną kwestię, zawsze są na posterunku, żeby służyć swoim sprytem.

Lwy są sprytne

Panna

Prawdziwi z nich biurokraci. Zawsze stoją na straży przestrzegania zasad. Dzięki temu doskonale rozumieją każdą instrukcję obsługi. Bywają jednak również pedantyczni i często zwracają uwagę, np. na niepoprawne użycie języka.

Waga

Ludzie spod tego znaku zawsze potrafią wyważyć emocje. Zachowują chłodny dystans i dzięki temu są doskonałymi kompanami do rozmów. Każdy może przyjść do nich po poradę. A oni bezstronnie i ze stoickim spokojem postarają się pomóc.

Skorpion

Dla nich wszystko jest białe albo czarne. Rzadko widzą sytuacje, które wydarzają się pośrodku lub po prostu nie chcą ich dostrzegać. Bywają cyniczni. I mają niezwykle specyficzne poczucie humoru, które nie każdemu się podoba, ale dzięki niemu mogą robić furorę w większej grupie ludzi.

Strzelec

Ci ludzie są rządni przygód. Nie potrafią długo siedzieć w jednym miejscu. Muszą czuć się wolni i uwielbiają podróże, które im to zapewniają. Nie boją się też ryzykować, ponieważ kochają adrenalinę.

Koziorożec

Jeżeli koziorożce podejmą jakąś decyzję, nic ich nie powstrzyma. A najlepiej jeżeli mogą czegoś dokonać od razu. Niezależnie od tego, czy jest to kupienie pasty do zębów na promocji, czy coś bardziej odważnego, jak np. skok na bungee.

Wodnik

Ci ludzie mają bardzo trudną do ujarzmienia osobowość. Są jednak doskonałymi organizatorami i lubią angażować się we wszelkiego typu akcje społeczne. Dlatego manifesty w większość są pewnie ich zasługą. Rządzi nimi temperament.

Ryby

Doskonała intuicja i wielkie zasoby współczucia – tym charakteryzują się ludzie spod tego znaku zodiaku. Potrafią niemalże czytać w myślach innym. Doskonale znają się na ludziach i zawsze służą pomocną dłonią.  

Ryby są pomocne
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów