Każdej dacie urodzin przypisany jest kolor. Co mówi o nas barwa urodzin?

Anna Respondek 03.05.2020
Kolor urodzin
Fotografia: Pexels

Do każdej z nich przypisane są konkretne cechy charakteru. 

Choć brzmi to surrealistycznie, okazuje się, że data urodzin może mieć przypisaną do siebie konkretną barwę. Co więcej, kolor ten może sporo powiedzieć o osobowości osoby pod nim urodzonej. Jeśli wierzysz w magię barw, to zobacz, jako kolor mają twoje urodziny i jaka energia będzie towarzyszyła ci przez całe życie. 

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? Poznaj swoje ukryte pragnienia

23 grudnia – 1 stycznia, 25 czerwca - 4 lipca - czerwony

Uwielbiasz kochać i być kochanym. Jesteś uznawany za niezwykle uroczą osobę. Czasem zdarza ci się popadać w melancholijny nastrój, jednak zazwyczaj jesteś idealnym towarzyszem zabaw i hulanek. 

2 stycznia – 11 stycznia, 5 lipca - 14 lipca - pomarańczowy

Nie potrafisz szybko zaufać drugiej osobie, jednak jeśli już to zrobisz, to jest to zaufanie bezgraniczne. Ciężko pracujesz, aby dostać to, czego chcesz i zawsze dobrze traktujesz ludzi. 

12 stycznia – 24 stycznia, 15 lipca – 25 lipca – żółty

Romantyczność, pozytywność i żywiołowość to twoje cechy podstawowe. Zazwyczaj dokonujesz dobrych wyborów, a ludzie uważają cię za kogoś godnego zaufania.

25 stycznia – 3 lutego, 26 lipca – 4 sierpnia – różowy

Jesteś romantykiem i wierzysz w szczęśliwe zakończenia. Lubisz ciężko pracować i pomagać innym, choć czasem zbyt wiele od siebie wymagasz.

4 lutego – 8 lutego, 1 maja – 14 maja, 5 sierpnia - 13 sierpnia - niebieski

Masz problemy z zaufaniem i jesteś introwertykiem. Dobrze czujesz się w swoim wewnętrznym świecie. Czasem chciałbyś umieć bardziej otworzyć się na innych.

pexels-photo-395196
Fotografia: Pexels

9 lutego – 18 lutego, 14 sierpnia – 23 sierpnia – zielony

Łatwo nawiązujesz przyjaźnie, ale nie potrafisz się łatwo zakochać. Jesteś lubiany przez innych, jednak jeśli chodzi o miłość, czekasz na tego jedynego. 

19 lutego – 29 lutego, 24 sierpnia – 2 września – brązowy

Łatwo się zakochujesz i zawsze starasz się zdobyć osobę, która skradła twoje serce. To nie zawsze wychodzi, bo choć jesteś uroczy, czasem zbytnio się narzucasz. 

1 marca – 10 marca, 3 września – 12 września – woda/przezroczysty

Tak jak woda, tak i ty jesteś dość płynny w uczuciach. Zbyt często i zbyt łatwo ufasz i kochasz, dlatego często czujesz się głęboko zraniony.

11 marca – 20 marca, 13 września – 22 września – limonkowy

Na zewnątrz wszystkim wydaje się, że jesteś oazą spokoju. W środku jednak buzują w tobie emocje. Czasem nie potrafisz poradzić sobie z emocją. 

21 marca – czarny

Jesteś odważny i potrafisz stawić czoła wyzwaniom, jednak tak naprawdę nie lubisz zmian w życiu. Często nie wiesz, czego tak naprawdę pragniesz. 

pexels-photo-372098
Fotografia: Pexels

22 marca – 31 marca, 24 września – 3 października – fioletowy

Jesteś tajemniczy i niezwykle zabawny. Uwielbiasz poznawać nowych ludzi, świat i ciągle uczyć się czegoś nowego. Czasem jednak zapominasz o rzeczach, które są ważne dla twoich bliskich. 

1 kwietnia – 10 kwietnia, 4 października – 13 października – granatowy

Wszystkich emocji doświadczasz bardzo intensywnie. Jeśli kochasz, to na zabój. Jesteś czarujący i pełen radości, a miłość to dla ciebie namiętność.

11 kwietnia 20 kwietnia, 14 października – 23 października – srebrny

Pomysłowość i kreatywność, ciągle wymyślasz coś nowego, dlatego twoje życie uczuciowe bywa zagmatwane. Nie potrafisz na długo zagrzać miejsca, chyba, że w końcu ktoś cię złapie. 

21 kwietnia – 30 kwietnia, 24 października – 11 listopada – biały

Wzbudzasz szacunek innych ludzi, jednak twoją wadą jest ciągłe bycie zazdrosnym. Uwielbiasz marzyć i zazwyczaj starasz się, aby każde twoje marzenie się spełniło. 

15 maja – 24 maja, 12 listopada – 21 listopada – złoty

Potrafisz pięknie kochać i zawsze umiesz odróżnić dobro od zła. Ludzie bardzo szybko zaczynają ci ufać i wiedzą, że zawsze mogą na tobie polegać. 

pexels-photo-45644 (1)
Fotografia: Pexels

25 maja – 3 czerwca, 22 listopada – 1 grudnia – kremowy

Uwielbiasz towarzystwo z wzajemnością, ponieważ nie wiesz czym są rywalizacja i nienawiść. Długo zajmuje ci zanim się zakochasz, jednak jeśli tak już się stanie, to jest to prawdziwa miłość. 

4 czerwca – 13 czerwca, 24 czerwca, 2 grudnia – 11 grudnia - szary

Jesteś zabawny i żywiołowy. Otwierasz się na swoje uczucia i nie wstydzisz się ich. Czasem jednak bywasz samolubny i starasz się zwrócić na siebie uwagę innych. 

14 czerwca – 23 czerwca, 12 grudnia – 21 grudnia – kasztanowy

Inteligencja i determinacja to twoje dominujące cechy. Lubisz działać po swojemu, czasem jednak przez przypadek ranisz innych ludzi. Do relacji podchodzisz dojrzale i powoli. 

23 września – oliwkowy

Jesteś niezwykle miły i kochany. Często zapominasz o swoich potrzebach i potrafisz poświęcić wiele, aby pomóc komuś w znalezieniu szczęścia. 

22 grudnia – morski

Masz cechy przywódcze, a każdą decyzję podejmujesz z niezwykłą ostrożnością. Zwracasz uwagę na pozory, a twój gust jest bardzo wyrafinowany, także jeśli chodzi o partnerów.

Jakiej płci jest twój mózg?
Rozwiąż quiz

Jaką płeć ma twój mózg?

Jakiej płci jest twój mózg?

1. Który palec lewej dłoni jest dłuższy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów