Kolejny weekend w domu? Twój znak zodiaku zdradzi, co powinieneś robić!

Wróżka Katerina 25.03.2020
Młoda kobieta siedzi w dresie w domu przy laptopie z filiżanką
Fotografia: Shutterstock

Gwiazdy doskonale wiedzą, co dla nas dobre. Dlatego też przewidziały, czym każdy znak zodiaku powinien zająć się w ten weekend. Oczywiście bez wychodzenia z domu.

To trudny czas dla nas wszystkich. Siedzenie w domu, zwłaszcza, gdy pogoda za oknem jest coraz ładniejsza, nie jest łatwe i na pewno nie jest przyjemne. Warto oderwać zatem myśli i w ten weekend zająć się czymś, dzięki czemu łatwiej będzie przetrwać kolejne dni spędzone wśród czterech ścian. Gwiazdy przygotowały plan na weekend dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, czym ty powinieneś się zająć w nadchodzącym czasie.

Zobacz także: Sposoby na nudę, gdy trzeba siedzieć w domu. 10 pomysłów na zabicie czasu 

Baran

Barana rozpiera energia. Wykorzystaj zatem ten weekend na powrót do tężyzny fizycznej. W domu również można ćwiczyć! Wykorzystaj butelki z wodą zamiast hantli i odpal trening z ulubionym trenerem w sieci. Możesz też odpalić muzykę i potańczyć! Każdy sport to zdrowie.

Byk

Byk potrzebuje chwili dla siebie. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i przygotuj sobie prawdziwe domowe SPA. Długa, relaksująca kąpiel z dodatkiem olejku eterycznego, maseczka na twarzy i włosach, peeling całego ciała. Możliwości masz bez liku! Na naszej stronie znajdziesz sposoby na domowe zabiegi pielęgnacyjne. 

Bliźnięta

Bliźnięta są dziś wyjątkowo spostrzegawcze. Dlatego wykorzystaj swoje zalety i rozegraj z innymi domownikami partyjkę w memory. Możesz znaleźć też różnego rodzaju gry na spostrzegawczość w internecie. To sprawi ci radość, a do tego pozwoli poćwiczyć nieco umysł.

Rak

Rak tęskni za dalekimi podróżami. Niestety w najbliższym czasie nie będziesz mógł sobie na nie pozwolić, co bardzo cię przygnębia. Wykorzystaj ten weekend na podróż palcem po mapie i zaplanuj wycieczkę życia! Już dziś możesz zacząć na nią odkładać, a wybierzesz się w nią, gdy tylko sytuacja na świecie się uspokoi. To poprawi ci humor!

Lew

Lew powinien skrupulatnie zaplanować w ten weekend zdrowy tryb życia. Ostatnio za dużo sobie pofolgowałeś. Dokładnie zaplanuj dietę i ćwiczenia na cały przyszły tydzień i weź się za siebie już dziś! Solidny trening i maseczka wieczorem wprawią cię w pogodny nastrój.

Panna

Panna jest w romantycznym nastroju. Dlatego w ten weekend powinnaś pozwolić sobie na pogrążenie w marzeniach. To dobry czas na przeczytanie od deski do deski ciekawej książki z kubkiem herbaty w ręce. Dobrze ci to zrobi. 

Zobacz także: Co robić z dzieckiem, gdy nie idzie do przedszkola? Zabawy dla 3-latka i nie tylko

Waga

Waga powinna poświęcić ten weekend na spędzenie chwil z ukochaną osobą. Niezależnie od tego, czy to partner, czy może ktoś z rodziny lub przyjaciół. To mogą być wspólne gry, seans filmowy lub oglądanie seriali. Dla was obojga najważniejsze będzie to, że spędzicie w końcu trochę czasu razem, bo do tej pory bardzo wam tego brakowało. 

Skorpion

Lenistwo to coś, czego Skorpion nie szanuje. Dlatego weź się do roboty! Wiosenne porządki same się nie zrobią. Poukładaj w szafkach, przejrzyj szafę, zrób porządki w całym mieszkaniu i posadź kwiatki na balkonie. Dzięki temu poczujesz się o wiele lepiej. 

Strzelec

Strzelec jest bardzo pracowity i weekend nie przeszkadza mu w obowiązkach. Postaraj się jednak zrobić coś dla siebie. Nauka języków, albo rozwijanie innych umiejętności, na które do tej pory nie miałeś czasu, to zdecydowanie dobry pomysł.

Koziorożec

Koziorożec jest w ten weekend niezwykle sentymentalny. Dobrym pomysłem w związku z tym będzie wyciągnięcie starych zdjęć i pocztówek. Odśwież albumy i pogrąż się w miłych wspomnieniach. To sprawi, że bardziej optymistycznie spojrzysz na świat. 

Wodnik

Wodnik ma wenę. A jak Wodnik ma wenę, to trzeba ją wykorzystać! Dlatego też oddaj się dzisiaj twórczości i namaluj piękny obraz, napisz wiersz lub słowa piosenki. Możesz też skomponować piękną melodię, jeżeli potrafisz grać na jakimś instrumencie. Ważne, żebyś wyżył się kreatywnie. 

Ryby

Ryby powinny urządzić sobie prawdziwy seans filmowy. Ale nie byle jaki! Jesteś sentymentalny, w związku z czym sięgnij po klasyki. "Casablanca", "Przeminęło z wiatrem", a może mniej melodramatycznie, np. seans ze wszystkimi częściami "Harry'ego Pottera"? Wszystko zależy od twojej fantazji. 

Zobacz także: Najnowsze polskie filmy, które teraz obejrzysz online

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to! 

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów