Czym charakteryzują się zodiakalne Bliźnięta? Zobacz, jaki jest ich kolor i z kim stworzą najlepszy związek

Wróżka Katerina 09.10.2018 AKTUALIZACJA: 06.11.2019
Znak zodiaku Bliźnięta
Fotografia: Shutterstock

Bliźnięta są uparte i osiągają cele z pozoru niemożliwe do osiągnięcia. Osoby spod tego znaku zodiaku uwielbiają wyzwania, są pewne siebie i bardzo towarzyskie. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o zodiakalnych Bliźniętach? Zobaczcie.

Bliźnięta to trzeci w kolejności znak zodiaku. To znak osób urodzonych między 21 maja a 20 czerwca. Bliźnięta są impulsywne, nerwowe i ekstrawertyczne. Łatwo dostosowują się do sytuacji – zawsze wiedzą, co powiedzieć, i często też mówią to, czego się od nich oczekuje. Macie w swoim otoczeniu jakieś zodiakalne Bliźnięta? Zobaczcie, czym jeszcze się charakteryzują.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Osoby spod znaku Bliźniąt są impulsywne, nerwowe, ekstrawertyczne. Często bujają w obłokach. Bliźnięta mają „dwie twarze” – jedna z nich to twarz osoby dążącej po trupach do celu. To także twarz osoby kierującej się interesownością i krytycznym podejściem do świata. Z kolei druga twarz Bliźniąt to przede wszystkim zarażaniem entuzjazmem, tryskanie optymizmem i chęć czerpania z życia pełnymi garściami.

Bliźnięta są bardzo pomysłowe i jednocześnie ciekawe świata. Jeżeli podchwycą jakiś pomysł, dążą do niego z uporem maniaka. Nie patrzą przy tym na konsekwencje. Niestety Bliźnięta potrafią też być nieszczere. Zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel – nawet wtedy, kiedy muszą przez to wykopać dołek pod drugą osobą.

Zodiakalne Bliźnięta są tolerancyjne i łatwo się z nimi obcuje. Niestety odpowiedzialność i punktualność nie są ich najmocniejszymi stronami.

Bliźnięta – kolor, kamień, kwiat

Bliźnięta należą do żywiołu powietrza. Ich kolorem jest żółty i szary. Kamienie Bliźniąt to agat, kryształ górki, topaz. Z kolei kwiatem idealnym dla Bliźniąt jest… niezapominajka! Metalem Bliźniąt jest rtęć, a planetą, która opiekuje się tym znakiem zodiaku, jest Merkury. Z kolei szczęśliwym miesiącem Bliźniąt to sierpień.

Bliźnięta – choroby

Bliźnięta często łapią zapalenia i infekcje górnych dróg oddechowych. Powinny uważać szczególnie zimą – są podatne na przeziębienia, grypę, ale też zapalenia płuc czy oskrzeli. Z poważniejszych dolegliwości w przypadku Bliźniąt często wymienia się astmę i… gruźlicę!

Osoby spod znaku Bliźniąt mogą być bardziej narażone na alergie. Mogą cierpieć również na nerwice i liczne nerwobóle. Z kolei w starszym wieku mogą dopadać ich także choroby stawów i bóle reumatyczne.

Bliźnięta w związkach z innymi znakami zodiaku

Osoby spod znaku Bliźniąt są bardzo towarzyskie. Łatwo przebywa się w ich otoczeniu. Są to też jednak osoby, które słabo reagują na krytykę i lubią zmiany – to może wpływać na osłabienie relacji międzyludzkich.

Pani spod znaku Bliźniąt jest towarzyska, wyrozumiała, ale jednocześnie nie dadzą się zepchnąć do roli gospodyni domowej. Bliźnięta chcą robić karierę i dobrze żyje im się z osobami o podobnych ambicjach.

Pan spod znaku Bliźniąt uwielbia komplementy! To najlepsza droga do jego serca. Stronią one od konfliktów i intryg, ale jednocześnie zdarza im się zdradzić czyjś sekret. Z jakimi znakami zodiaku uda się Bliźniętom stworzyć najlepszy związek? Z Panną, Baranem, Koziorożcem i Wodnikiem. Z kolei Bliźnięta nie powinny łączyć się w pary z Bykiem, Lwem, Wagą, Rakiem i Rybami.

Jaka praca jest najlepsza dla Bliźniąt

Bliźnięta bardzo logicznie myślą, dlatego też idealnym zawodem dla osób spod tego znaku zodiaku są architekt czy informatyk. Dobrze sprawdzą się również w roli naukowca! Bliźnięta umieją zaczarować rzeczywistość – są elokwentne i potrafią przekonać do swojego zdania. Dlatego doskonale sprawdziłyby się np. w telemarketingu.

To także osoby umiejące negocjować, ale też wybić się na pierwszy plan. Mogą spokojnie przewodzić zespołem, choć przydałby się im ktoś do pomocy, kto będzie organizował im pracę i dbał o ich punktualność. Idealne zawody dla Bliźniąt to: handlowiec, dziennikarz, pracownik mediów, kadrowiec, urzędnik, informatyk, ilustrator, nauczyciel.

Sławne Bliźnięta

Znane osoby spod znaku Bliźniąt to: Marilyn Monroe, Lenny Kravitz, Kylie Minogue, Johnny Depp, Clint Eastwood, Natalie Portman, Donald Trump.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zastanawiasz się, z jakim znakiem zodiaku stworzysz poważny związek? Na te 3 znaki uważaj! One potrafią złamać serce!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów