5 znaków zodiaku, które są skazane na rozwód!

Wróżka Katerina 11.10.2018
rozwód
Fotografia: Shutterstock

Jeśli interesuje cię, które znaki zodiaku są skazane na rozwód, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Komu niezbyt dobrze żyje się w małżeństwie i przez gwiazdy został obarczony niepowodzeniem w tej strefie swojego życia? Poznaj prawdę o sobie i swoim życiu miłosnym!

Jakie znaki zodiaku mają największą szansę na rozwód?

  • Wodnik

Ten znak zodiaku pomimo ciekawej osobowości, nie ma jednak szans na szczęśliwe małżeństwo. Bardzo często żyje w nieformalnym związku przez długie lata. Jedną z głównych wartości, jakie wyznaje Wodnik, jest wolność, dlatego nie chce wiązać się niepotrzebnymi umowami, ponieważ uważa, że go to ogranicza.

  • Strzelec

Zakochuje się szybko, dlatego bardzo łatwo wchodzi w związek małżeński, jednak kiedy pozna drugą połówkę, potrafi bardzo szybko się rozwieść. Strzelec nie jest typem domatora, dlatego, jeśli lubisz stateczny tryb życia, lepiej nie wchodź z nim w bliższe relacje. Strzelec dojrzewa bardzo powoli, dlatego decyzję o małżeństwie podejmie w późniejszym wieku.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

  • Bliźnięta

Bliźnięta lubią przygody i bardzo często wchodzą w małżeństwo dosyć pochopnie. Kiedy związek dopada rutyna, bardzo często Bliźnięta zamykają się w sobie i stają się bardziej wycofane. Ten znak zodiaku to mistrz znikania, potrafią z dnia na dzień spakować walizkę i wyprowadzić się z domu.

  • Koziorożec

To typowi pracoholicy, którzy powinni wziąć ślub z pracą. Bardzo często nie ma ich w domu i nie umieją znaleźć równowagi między pracą a domem. Jeśli nie mają wyrozumiałego partnera, ten związek skazany jest na porażkę. Często jest tak, że Koziorożca zaskakuje fakt, iż druga osoba go opuściła.

  • Panna

Ten znak zodiaku ma marne szanse na małżeństwo. Najwięcej singli obojga płci, jest właśnie spod tego znaku. Jeśli szukają partnera na całe życie, stawiają mu poprzeczkę bardzo wysoko. Panny są bardzo pedantyczne i oczekują tego od innych. Te znaki zodiaku są bardzo zrzędliwe, dlatego nie każdy partner je wytrzyma.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów